Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kezeljem az ilyen személy...

Hogy kezeljem az ilyen személyeket? (részlet lent)

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki nagyon jó fej, nagyon jól elvagyok vele, jól el lehet vele beszélgetni. jó a társaságában lenni, stb.


a bajom ott kezdődik hogy nekem nincs semmi haverom, barátom, akikkel szabadidőmben el tudnám ütni az időt. igencsak magányos vagyok. gondoltam arra hogy ezzel az illetővel barátkozok és akkor majd lehet vele ilyeneket csinálni. a helyzet az hogy voltak erre kísérleteim és hát nem voltak sikeresek. mondta ő is hogy menjünk meg minden, de mindig csak az lett hogy most nem jó, majd máskor stb. viszont más kollégáimmal meg volt hogy elmentek, nekem nem szólt, így nem voltam ott. egyébként más m.társakkal nem jövök ki annyira jól.


úgy tudnám fogalmazni hogy ő jó ismerős, de "ennél többet" nem akar, arra gondolok hogy barát nem akar lenni. és hát nekem ez őszintén nem esik jól. de ezek ellenére mindig meg szokott keresni és odajönni hozzám dumálni.


nem akarok bunkó lenni vele hogy pl elzavarom ez miatt mert nem akar haverkodni velem, mert jól elvagyok vele, de általában ez van az eszembe mikor odajön hozzám, hogy hát jól kijövünk, lehetnénk barátok és nem magamba volnék, kiszabadulhatnék az állandó otthonlétből, csak ő részéről nincs efféle szándék hogy barátom akarna lenni.


hogy kezeljem az ilyet? 20/f



2016. nov. 23. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Adj neki egy kicsit több időt, ne akaszkodj ennyire rá, és barátok lehettek :)

Én jelenleg a munkatársad is lehetnék, ugyanis a kollégák közül van egy legjobb barátnőm, akivel folyton eljárunk valahová, akár hétköznap is. És van egy másik nő, akit én személy szerint nagyon kedvelek, szeretnék vele barátkozni, és ő is velem (úgy veszem észre), de általában olyan időpontokat javasol, amik nekem nem jók (tovább is tanulok, elég sűrűek emiatt a napjaim), meg van, hogy már elígérkeztem. Ha meg én mondok időpontot, az neki nem jó, mert akkor ő a párjával szeretne lenni. Ha meg a legjobb barátnővel megyek valahová, akkor nem szeretnék szólni az "új" kolléganőnek, mert mi ketten annyira össze vagyunk már csiszolódva a barátnőmmel, hogy kirekesztett harmadik keréknek érezné magát, ha hívnánk.

Szóval türelem :)

2016. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát köszi az egyetlent választ, gondolom nem egyszerű a kérdésem ezért nem is jött több.

én személy szerint nem érzem hogy akaszkodnék mert inkább ő keres. a helyzet az hogy én ráérek mindig, de ha mentek se szóltak. inkább arra számítok hogy ebből sok jó nem lesz.

2016. nov. 25. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!