Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy gyogyulhatnek ebbol ki?

Hogy gyogyulhatnek ebbol ki?

Figyelt kérdés

Nem bizom szinte senkiben. 1-2 embernek sikerult megnyilnom, de ok is messzire kerultek (kulfoldon elek es itt mindenki jon-megy).


A nokben szemelyszerint nem latok vetelytarsat, de feloluk folyton azt erzem, hogy ok azert szemetek velem, mert tevesen azt latnak bennem. Ezt mar az elso pillanatkor erzi ember a pillantasokbol a hanglejtesbol.


A ferfiakban se tudok megbizni, folyton olyan erzesem van, mintha csak egy darab hus lennek es meg hulyenek is neznek. De mar belefaradtam abba, hogy meggyozzem oket az ellenkezojerol.


Probaltam 1x meg tinikoromban pszichologust, vagyis inkabb elvittek a szuleim kb hasonlo gonddal, semmit se hasznalt, most felnottkent szinten ketelkedek benne, pont emiatt.


Mit kellene csinalnom? Egyfelol, ha realisan nezem tudom, hogy a fo gond velem lehet, hisz nem mindenki egyforma, tehat ha a tobbsegnel ezt erzem valoszinuleg velem van gond. Masfelol meg olyan nehez elhinni, hogy lehet ez mashogy is...


Volt mar valaki hasonlo szituacioban? Nagyon maganyosnak erzem magam.


27N


2016. nov. 24. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik országban élsz?
2016. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eszak-Europaban. Miert?
2016. nov. 24. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Más magyarokkal van ilyen gondod vagy a helyiekkel?
2016. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az a baj csak ezt látod,vagy ezt akarod észrevenni a másikban.próbáld meg a jó dolgokat nézni az emberekben vagy a világban.még akkor is ha scheiße....
2016. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

5 eve elek itt es helyi baratnom ez alatt egy se akadt. Nem helyi lett, mondjuk nem sok, de otthon se volt sok, inkabb csak haverok/ismerosok, viszont ok tobb ezren (mondjuk otthon 22 evig eltem), eleg sok mindent csinaltam, tanultam, valoszinuleg ezert is.


Magyar noknel is eszre veszem ezt neha, de helyieknel mindig. A ferfiak mondjuk keresik a tarsasagom egeszen addig, amig ki nem derul, hogy ebbol nem lesz agyiko. Mintha ez lenne ram irva,hogy ennyi es kifujt, pedig egyaltalan nem oltozom pl. rib.ncosan. De meg ha ugy is oltoznek se jelentene semmit, az csak a felszin, ha meglatok pl. egy dekorativ not en nokent nem gondolom azt, hogy o pusztan ennyi.

2016. nov. 24. 15:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Erdekes, hogy az egyik hozzaszolo szerint csak a rosszat latom. Ez lehetseges, bar en magamat mindig optimistanak tartottam. Valahogy igy alakul. Nem azt mondom, hogy nem merek ismerkedni, mert elsore szinte mindenki tarsasagi embernek gondol, ezt mondjak is, meg erzem is, hogy ha akarok siman megszolitok barkit (az mar mas kerdes, hogy van aki vissza se szol:D) csak valahogy egy adott potnal nem gordul tovabb. Sokszor persze az en hibam is, ez a franya bizalmatlansag....Viszont legtobbszor az az erzesem, hogy valamiert mar a legelejen unszimpatikus vagyok az emberek tobbsegenek es nem jovok ra, hogy miert.
2016. nov. 24. 15:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem jarok magyar klubokba meg ilyesmikbe itt. A barataim mas orszagokbol valok voltak, kb minden letezo kontinensrol. Gondoltam nyitottabb leszek,ha nem tomorulok bizonyos klubokba, majd ha felem sodor az elet egy magyart, akkor baratkozom vele. Tehat a nyelv nem hiszem, hogy akadaly. Nyitott vagyok mindenki fele.
2016. nov. 24. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Irigykedek hogy kint lehetsz!
2016. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A férfiakban se tudok megbizni, folyton olyan

érzésem van, mintha csak egy darab hús lennek"


A kedvencem amikor mondják az állitólagos (normális lányok) hogy minden férfi csak azt akarja és mind egyforma---->valóság------>aki nem vonnzó számukra szexuálisan tehát külsőleg nem rázza fel őket azzal szóba sem álnak..Tehát akkor most a lányok nem olyanok mint a pasik hogy nekik is elsődleges a szex?

2016. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Külön világot alkotok magam.

Mert mint baktériumnak csepp is tenger,

👽idegen, messzi bolygó minden ember,

Kinek csak vágya, álma, gondja van.

2016. nov. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!