Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék ismerkedni, élőben...

Hol tudnék ismerkedni, élőben nem megy?

Figyelt kérdés
21 éves pasi vagyok,a minap is próbálkozott nálam egy lány a villamoson,egész a buszon mentünk,és leszállt de nem mentem utána,mert olyan hírtelen kezdett hozzám szólni hogy beijedtem..És még sose volt ilyen,hogy egy lány így próbálkozzon ismerkedni velem.Nekem amúgy se megy így hogy leszólítsak valakit,de ha elkezdünk beszélni onnantól már megy minden. Nem egy kapcsolatom volt,de utoljára 1 éve. És vágynék az ismerkedésre,de nem tudom hol lehetne :/. Köszönöm előre is a válaszokat.

2016. dec. 1. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
bárhol ahol találsz ürügyet a megszólításra és az első témára. Olyan, ami kapcsolatban van a közvetlen hellyel, a szituációval.
2016. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pszihológus
2016. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!