Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan emberek/olyan...

Vannak olyan emberek/olyan emberi sorsok amelyben az adott illetőnek sosem lesz párja?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodom ezen, mivan ha velem is így van, 20 felett járok már, még nem volt senkim szűz vagyok, sosem csókolóztam, még egy nő kezét sem foghattam meg...picit zavar, de már beletörődtem...lehet hogy ez van nekem megírva? Hiszen 7 milliárdan vagyunk...nem lehet mindenki boldog

2016. dec. 6. 21:48
1 2
 1/14 Yabu válasza:
Nincs olyan, hogy sors! ha valóban úgy érzed, hogy nem rendeltek melléd senkit, akkor felejtsd rögtön, mert ez butaság... nincs ilyen, hogy sors.. nem létezik. Csak te magad tudsz ezen segíteni, és ha ez megnyugtat, rengetegen vannak így ahogy te. Légy egy kicsit nyitottabb, járj ki a barátaiddal szórakozni, és ne ezen gyötrődj. légy kicsit lazább, ne kergesd, és majd jön az magától. Ilyen pedig eszedbe se jusson, hogy 7 milliárdan vagyunk, nem lehet mindenki boldog, stb.. ne légy elkeseredve, mert rengetegen vannak akikre 20 fölött talált rá az 1. szerelem, és azóta boldogok. Csak légy kicsit lazább, és nyitottabb! Nem olyan nehéz felszedni minket.. :D
2016. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
hát de ne viccelj, hol voltál de az osztálykirándulásokról meg sulibulikról, házibulikról stb???
2016. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy soha egy nő kezét se fogtad meg vagy nem csókolóztál a te hibád, nem az embereké vagy a sorsé. 20 körül viszont bőven tudsz még változtatni.. Kezdj el mozogni, cseréld le a ruhatárad, vágass új frizurát, ezek a dolgok rengeteget segíthetnek az önbizalmadon. Ha meg lehetőséged nincs lányokkal találkozni akkor teremts. Keress közösségeket(hobbi, önkéntesség), beszélgess az emberekkel, legyél kedve. Csak rajtad múlik. Ha otthon ülsz és sajnálod magad persze hogy nem lesz senkid.
2016. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak. Nekem se lesz sose normális kapcsolatom, méghozzá önhibámon kivül. Elég szar ebbe beletörődni 18 évesen, de ez van..
2016. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van. Az én sorsom pl. ilyen, mivel én alakítom, és én nem szeretnék párkapcsolatot, és nem is való nekem, ezért mindent megteszek, hogy elkerüljem. Nem nehéz.

Ugyanígy párt találni sem nehéz.

2016. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen ember van s rengeteg olyan, akinek van "párja", de bár ne lenne...

Csak mert van az embernek házastársa, még nem garantált a családi boldogság...


Törekedni persze lehet rá. Csak mert valaki 20-30 éves és semmi, még lehet, de érdemes tennie is érte valamit.


Ha van is valami kósza vázlatos sors, az, hogy "meg van írva, hogy ne legyen senkim" elég bután hangzik. S feladóan. Ne kezdj el ilyen butaságokban hinni, ezzel vigasztalva magad, hogy nem te vagy béna vagy kevésbé szerencsés vagy akármi, nem, ez így van és lesz... Még annyira ifjú vagy.

2016. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.


Úgy gondolom, hogy ez a téma is a közgazdaságtan elveire épül. A nőknek kereslete van a férfiak iránt, a férfiaknak a nők iránt, csak más-más okokból. A férfiak pedig a te versenytársaid, akik szintén arra törekednek, hogy eladják magukat a nőknek.


Te nyilván szeretnél magadnak egy párt, aki legalább átlagos, tehát nem elhízott, foghíjas, lepusztult stb. és korban is hozzád illő. Sajnos az a helyzet, hogy a legtöbb férfinek szintén ilyen ambíciói vannak, és a XXI. században már a nők vannak jobb alkupozícióban, ergo megtehetik, hogy magasabb igényeket támasszanak a férfiak felé.


A kérdésed alapján vagy a külsőddel és/vagy a lelki világoddal olyan mértékű problémák vannak, amelyek alaposan lecsökkentik az értékedet a férfi-nő piacon.

Így a többi férfi (a többi piaci szereplő) magasabb értéket jelent a nő számára. Ebből pedig egyesen következik, hogy nem fogsz tudni párt találni magadnak a jelenlegi helyzetben.


Amivel próbálkozhatsz (és semmi garancia rá, hogy bejön):

- Fejleszted magadat (értékesebb leszel a nők kereslete alapján). Tehát kigyúrod magad, jobb anyagi helyzetbe kerülsz, jóképűbbé teszed magad, jobb humorod lesz stb.

- Fejleszted a "marketingedet": jobban fogsz kommunikálni, tudatod a nőkkel, hogy te milyen értékes vagy.


Ha pedig ez nem sikerül, akkor marad az élethosszig tartó próbálkozás annak elfogadására, hogy magányos maradsz.

2016. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

amúgy ezt meg tudom erősíteni.


nálunk is volt egy 50 kilós kis vékonyka srác, a kutyát se érdekelte, aztán 7 hónap alatt úgy kiszálkásította magát, sőt aztán sztem már túlzásba is vitte a gyúrást, h ma meg már le se tudja vakarni a csajokat és sorba térdelnek érte.

2016. dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Van.

Kétlem, te ilyen vagy.

Csak még nem állsz készen.

Légy türelmes.

2016. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát, mindenki magának alakítja a sorsát. Nem tudom, hogy fiatalabb korodban hogy maradtál el a közösségekből, vannak-e barátaid, nem tudok rólad semmit. Egy dolgot ne tegyél: ha tetszel valakinek, de neked nem annyira jön be, jegyezd meg: NINCS KOMPROMISSZUM. Csak arra hajts rá, aki tényleg bejön. Ha meg neki nem jössz be, ez van, de ne állj le egy olyan mellett, aki meg neked nem jó.
2016. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!