Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történt a fiammal? Nem...

Mi történt a fiammal? Nem ismerek rá.

Figyelt kérdés

Kezd aggasztani az egészségi állapota.A mostani két hétben egyre jobban lecsúszik.

Nem tud aludni,minden éjjel 3-4-5-kor alszik el,és hétkor már kel,rengeteget eszik (bár az az alváshiány egyik tünete is ha valaki többet eszik) sokszor ijed meg nagyon hétköznapi dolgoktól pl hozzászólok mikor nem figyel.

Örökké fáradt.

Az vett rá hogy megírjam a kérdést,mert mikor ma hajnalban hazajöttem munkából éppen aludt.Mikor odamentem lekapcsolni a tévéjét a szobájában megfogtam a vállát még ébren van-e,de csak annyit mondott álmában hogy "nem akarok elmenni iskolába mert rossz érzésem van,valami nem jó".

Ez k***vára megrémített...Mi a franc van?

Nagyon jó a kapcsulatunk,mindent megbeszélünk.Elmondja ha néha iszik vagy dohányzik,nem is kap érte semmit mert az őszinteséget tisztelem.Nem hiszem hogy bármit is titkol,jó gyerek.

De ez most,nagyon megrémisztett.Mi lehet ez?


46/F



2016. dec. 7. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp egy komoly elbeszélgetés kell vele. Lehet valaki nagydarab, stb, anélkül is tudják bántani. Engem álatlános iskolában sokat terrorizáltak, megverni soha nem tudtak, még csordában se, de a lelkemet kikészítették. Felnőttként is megmaradt bennem a szorongás. Nagyon aljasak és gonoszak tudnak lenni a gyerekek egymással.
2016. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ami nem öl meg, az csak erősebbé tesz!
2016. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A piros szemek, az ijedezés, az evési szokások megváltozása, az állandó fáradtság és kedvtelenség mind mind a kialvatlanság miatt vannak. Nem normális, hogy egy fiatal csak napi 2-3 órát alszik.

Muszáj lenne beszélgetnetek arról, hogy miért nem tud aludni, illetve ha biztosan nem lelki okai vannak, akkor orvoshoz kellene fordulni. Más kategória, de nekem pl. van olyan ismerősöm, aki kórházba került 180-es vérnyomással és amióta gyógyszert szed rá, azóta tudja, hogy előtte a magas vérnyomása miatt nem tudott aludni rendesen. Simán lehet ilyesmi is a háttérben, a többi bajt meg hozza magával a kialvatlanság.

2016. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!