Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnám túlvészelni a...

W.biababy kérdése:

Hogy tudnám túlvészelni a nehéz időket?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es sajnos meghalt anyukam, 1 honapja es azota panikrohamaim vannak , felek attol h en is meghalok. Hogy tudnam elterelni kicsit a gondolataim?
2016. dec. 10. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte részvétemet.


Néhány tanács:

vezess naplót és írd ki magadból a bánataidat

kezdj el olvasni, bármit, csak hogy eltereld a gondolataidat

beszélgess sokat apukáddal, vészeljétek át együtt ezt a helyzetet

próbáld meg szépen elengedni ezt a dolgot, minden csak a te akaratodon és kitartásodon múlik


Légy erős, előtted az élet!

2016. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 12. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Részvétem, erős ember vagy hogy még nem estél szét lelkileg és nem kerültél pszichiáter kezébe. Tudom hogy klisé, meg közhely, meg sok embernek nyálas de: Válts pozitív életmódra. Hidd el, ha megtetted utána bármilyen akadályon átmész, senki és semmi nem fog az utadba állni! Tudom azt is hogy nehéz egy ilyen döntést méghozzá, de én akkor döntöttem el hogy én bizony pozitív leszek mikor megláttam Turi Tamás videóját amiben elmondta hogy milyen pozitívnak lenni. Azután hallgattam motiváló zenét, és már nem is aggódok azon hogy milyen anyagi helyzetbe fogok kerülni a tanulmányaim elvégzése után. Sokkal jobban érzem magam azóta, mióta pozitív vagyok, és más is boldogabb emiatt, itt gyk-n is sok embernek írtam már motivációt és már sok visszajelzést kaptam hogy boldogak lettek tőle. Ha átállsz erre az életmódra akkor csak jobb lesz, higyj nekem! ;) Ha van kedvenc zenéd akkor hallgasd azt, vagy ha akarod akkor küldök neked zenéket amiknek szerintem nagy mondanivalójuk van, és motiválóak. Remélem tudtam segíteni! Légy boldog, és sírd ki a bánatod, szánj rá egy órát, ha eddig nem tetted.
2016. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm!/
2017. jan. 3. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!