Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Suttogó féle felvesz-letesz...

A Suttogó féle felvesz-letesz módszer azon is segít, hogy átaludja az éjszakát, vagy csak abban, hogy egyedül aludjon el? Mennyi idő alatt várható javulás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, mennyi idős a babád? Én egy hónapos korától a suttogó módszert használom, nagyon gyorsan átállt. Azóta sem altattam soha, magától alszik és 2.5 hós kora óta átalussza az éjszakát. Most vagyunk 9 hónaposak.
2010. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nemrég olvastam csak a könyvet, babám 7 hónapos. Nekünk annyiban nagyon gyorsan segített, egy héten belül, hogy nem kell altatni, cipelgetni... de az éjszakát még nem alussza át. Nem tudom, hogy ezen milyen módszer segít! Ha valakinek van ötlete, akkor leírhatná. Köszi :)

2010. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy éves lesz novemberben.
2010. okt. 24. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!