Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Nagyon rosszul esett

Adam55555 kérdése:

Mit tegyek? Nagyon rosszul esett

Figyelt kérdés

Na szóval van egy legjobb barátnőm 9edik osztály ota vele ulok es most 10edikesek vagyunk es múlthéten nem votam suliba mert beteg voltam es hétfőn mentem megöleltem es vissza sem ölelt es halkan valami olyat mondott uristen

Majd mondja megosztod a neted, ? Mondtam merül a telom már nem erre oda ül az előttem ülő lányhoz es vele ült egy orat másnapra meg mar at cuccolt hozza es vele ül minden nap majd másnap egy masik barátnőm megkérdezte tole hogy haragszik e ram? Erre o azt mondta nem köteles örökké velem ülnie.

Múlthéten pedig nekem azt mondta hol hagyna engem ott mert egy fiú mondta neki üljön melle de akkor melle nem. Ült.

Most nemtudom mit tegyek nagyon rosszul esett es persze van más barátnőim de o a legjobb es mar hétfő ota nemis beszél velem ugy mint regen es m ölel meg minden reggel nem hulyeskedik velem.



2016. dec. 14. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas kamubarát.
2016. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez jott le bennem is most hogy mekkora kamu barát mert meg olyat mond hogy nem vagyok köteles veld ülni örökké. :/
2016. dec. 14. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáitokat!
2016. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy lany vagyok csak ez a bátyám gyakori kérdése az o néven vagyok most.
2016. dec. 14. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez rossz! A végét nem teljesen értettem azzal a fiúval, de így is egyértelműen látszik, hogy kamubarát. Nekem is sok van, de sajnos nem tudom lerázni őket sehogy. Haggyad, ha elszégyelli magát visszajön, ha meg leszar, akkor szard vissza. :D

Sajnállak! :(

2016. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!