Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esett rosszul?

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az történt,hogy két napja volt a szülinapom és a legtöbb barátom megköszöntött de senkitől személyessen nem kaptam egy csokit sem..Nem azt mondom, hogy most egy ajándék csomagot várok vagy valami..Csak én mindenkinek fejben tartom a szülinapját és veszek nekik minimum egy csokit..De senki semmit..Még az állítólagos legjobb barátomtól se kaptam semmit..

Elmondom mégegyszer,hogy nem az ajándék a fontos hanem a szándék..És egyszerűen rosszul esik,hogy ilyen szinten nem érdeklem őket.

Köszönöm a normális segítséget és válaszokat..

Ha nem értetek egyet velem akkor is kérlek normális formátumban válaszolhatnál

Köszi

14/L



2016. márc. 31. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen igazad van, igazán adhattak volna valami kis apróságot ha egyszer már te is fejben tartód az ő születésnapjukat.


Utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok!

2016. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Jogosan ! Ez inkabb pofatlansag hogy te adsz nekik es ok pedig nem, nem is beszelve a legjobb baratodrol...! Boldog szulinapot ! :D
2016. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jól esik,hogy ti is így gondoljátok..Nem akartam annyiszor leírni a kérdésben,hogy nem az ajándék a lényeg csak nem szerettem volna ha azt hiszitek egy követelöző kis pi*** vagyok

Köszönöm a szülinapi jókívánságokat!

2016. márc. 31. 20:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Szívesen :).
2016. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is történt, mondjuk én előtte nem adtam nekik ajándékot, mert valahogy nem annyira volt ez az ajándékozgatás szokás nálunk. Csak egyszer az történt, hogy egyik barátnőmnek szülinapja volt és kitalálták a többi barátnőink, hogy vegyünk neki valami drágább ajándékot és egy ezressel én is szálljak már be az ő ajándékába. Nekem meg szarul esett, hogy az én szülinapomkor csak egyszer annyit mondtak, hogy boldogat, az övére meg ilyen meglepi bulit szerveznek meg ajándékot is vesznek neki. És ezt el is mondtam nekik, hogy ha ennyire ajándékozgatni akarnak, akkor mindenkit ajándékozzanak meg, én se kaptam semmit, akkor én miért fizessek másnak az ajándékáért? Ez mondjuk jó bunkón hangozhatott, meg lehet, azt gondolták, az a bajom, hogy akkora skót vagyok, hogy nem vagyok hajlandó egy fillért se a barátnőmre áldozni, pedig nem, csak nekem is ez volt a bajom, hogy én a szülinapomkor örültem annak, hogy egyáltalán nem felejtették el, de a másik barátnőnk szülinapjára már egyből mondták, hogy jajj meglepi buli, meg drága ajándék, meg izé...De az azt követő szülinapomon én is kaptam ajándékot. Mondjuk nem ilyen drága ajándékokat, csak rajzoltak nekem, de az is jól esett, hogy legalább gondoltak rám :) Bár remélem nem csak azért csinálták, mert tavaly vitatkoztam velük, hogy más miért kap valamit, én meg miért nem :/

Lehet, ha elmondanád nekik, hogy örülnél, ha adnának valamit és itt nem feltétlenül valami pénzbe kerülő dologra gondolsz, lehet akár egy rajz is pl, mint nálam, vagy bármi más kézzel készitett dolog, amivel legalább éreztetik veled, hogy fontos vagy nekik, akkor legközelebb eszükbe jutna.

2016. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az a baj,hogy nem az esik rosszul,hogy én mindig adok mert szívessen teszem.Az a baj,hogy eszükbe nem jutna,hogy nekem is vannak érzéseim...Nem is igazán akarom velük megbeszélni mert kényszerből nem kell semmi..

2016. márc. 31. 21:24
 7/12 anonim válasza:

Én azt birom mikor már elöző héten mondjak, hogy ó majd kapsz valamit tőlem, aznap meg le se sz@rnak :3

Teljesen megértelek :/

2016. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen nekem is mondták mindannyian,hogy a vicces képeiből összeraknak egy videót és megnézzük aztán elmegyünk egy filmre..Hát ehhez képest aznap itthon ültem és tömtem a fejem tortával

2016. márc. 31. 23:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha te veszel nekik, akkor illene nekik is így felköszönteniük. Jogosan esik rosszul és én ezt szóvá is tenném a helyedben, persze megfelelő hangnemben.

Utólag is boldog szülinapot :) remélem finom volt a torta :P most én is megkívántam miattad :P


Ezt normálisan beszéljétek meg, lehet neked sem kellene venned semmit, mert ők máshogy látják ezt a dolgot :)


23F

2016. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez legyen a legkisebb problémád. nekem sose volt bffem és tökéletesen megvagyok. a családomtol is csak egy tortát kapok de ez nekem pont megfelel. vannak nagyobb problémák is az életben minthogy a legjobb barátod nem gondolt a születés napodra.
2016. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!