Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esett rosszul?

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt két barátnőmmel szerveztünk programot, lakhelyünktől pár kilométerre. Autóm útközben leállt, hívtam az autószerelőt, jött, autót hazahoztuk. Két barátnőm pedig elment a programra. Hasonló helyzetben én lemondtam volna, nem volt előre jegy, foglalás, csak egy fürdőzés.

2016. nov. 17. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudták volna megoldani hogy érted menjenek vagy valaki elvigyen téged a programra?

Amúgy nekem is rosszul esett volna, de próbáltam volna megoldani hogy elmenjek velük :)

23 L

2016. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mire az autót hazahoztuk, kedvem sem lett volna visszamenni.
2016. nov. 17. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem rendszerbeliséghez kapcsolódik, így értelmezhetetlen, jogod volt-e.


Ésszerű volt-e. Erre válasz minden esetben nem.


Örülnöd kéne, ők elmentek és jól érezték magukat. Ha zavar, kihagytad, kérd meg őket, menjetek megint, most már veled.

2016. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem az zavar, hogy én nem voltam a programon, hanem az, hogy

meg sem fordult a fejükben, hogy esetleg tudnának-e segíteni. Az autószerelővel elvitették magukat a standig, és részükről minden oké.

2016. nov. 17. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah, a lányok, meg az ő barátságuk!
2016. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!