Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt mások is fiatalok,...

Vannak itt mások is fiatalok, akik egyedül töltik a karácsonyt? Mi mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ötleteket várnék olyanoktól, akik voltak már ilyen helyzetben. Van aki vállal ilyenkor önkéntes munkát, például ételosztásban segítséget, ilyesmik?

2016. dec. 17. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Recskázok.


Lehet kissé nyers stílusú válasz, de ne mond, hogy te nem élvezed.

2016. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
egy jó recska mindig jó
2016. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem épp erre gondoltam...
2016. dec. 17. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is otthon recskázok mint úgy általában mindig.
2016. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én csak egy pohár vacsorát fogok inni a boromhoz!
2016. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fát díszítek, halat eszek, olvasok, filmet nézek.
2016. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 37 vagyok ugyan, az már lehet öregnek számít, de előreláthatólag átgondolom majd az életemet és magamat, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen, valamint cigizek, eszem, várom hogy keressen valaki aztán csalódok, fürdök és ilyesmiket fogok tenni. Vagy valami még ennél is rosszabbat.
2016. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"ennél is rosszabbat" hát pedig ezek nagyon jók! Cigizni, enni, fürödni. Én is be fogok telepedni a kádba, holnap veszek úgynevezett fürdőbombát. Baileyst fogok inni és mindenféle ájtatos zene fog menni a magnóból.
2016. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!