Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történhet velem?

Mi történhet velem?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves srác vagyok, 2016-os év nagyon rosszul telik..Szinte minden megváltozott még én is..De térjünk a lényegre..Nagyon szomorú ember vagyok, pedig nem kéne annak lennem, hisz az életben majdnem mindenem megvan..Szerintem a depresszió, sok stressz okozhatja ezt a levertséget..az utóbbi idoben a szívem is rosszul mukodik, nagy vérnyomás (néha optimális)..Szívritmus zavar, ebben szinte biztos vagyok, mert jól dobog a szívem, aztán egy nagyot beleüt..Párkapcsolatban sincs szerencsém, 19 éves vagyok és még barátnőm sem volt, bár eléggé félénk típusú ember vagyok, meg lehetett volna, de nem kellett, mert mindegyiket ismertem és tudtam milyen "hűséges" lányok. Szinte nem értek semmit, pedig nem egóból írom, mert ez nem jellemző rám, de szerintem rendes srác vagyok és ha szeretek valakit, akkor szívből szeretem, én már csak tudom..eddig 2x voltam szerelmes és hát egyiknél sem volt szerencsém és ki is csesztek velem..De lényegtelen egyszerűen semmi sem jön össze az életeben, soha semmi sem sikerül akár kapcsolatban akár valami másban...Kedvetelen, egyhangú vagyok, a barátaimat is kezdem elveszíteni, családommal rossz a kapcsolatom, nagyon sokat veszekedünk, bulizni sokat jártam, nagyon hangulatos ember voltam, ha kint voltam a barátaimmal, de már ki sem járok..Lehet a depresszió vagy én nem tudom, legyszívesebben már élni sem élnék..

2016. dec. 20. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban meglehetősen depresszió-gyanús a dolog.
2016. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, sok mindenben hasonlítunk, nekem is sz.r volt ez az év. Nincs barátom se, depis vagyok, stresszes vagyok, nekem is szívritmus zavarom van és néha érzem, hogy szorít. Én is félénk vagyok, és engem is akartak, csak nálam meg a pasik csak d.gni akarnak rész volt meg. Én is tudok szeretni, és hűséges vagyok, én is régen állandóan nevettem, az volt a védjegyem. De mára teljesen eltűnt, és a halált érezném megváltásnak.

Nem tudom miért történnek ilyenek,de remélem neked is jobb lesz csak kitartás! És légy erős,sikerülni fog átvészelni. Ettől csak erősebb leszel.

2016. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pfuh tényleg sok mindenben :D, köszi a választ, aranyos vagy :)
2016. dec. 20. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!