Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy akarjak sportolni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már nagyon régóta, kb. 7 éve nem sportoltam semmit, részben betegség miatt. Nagyon legyengült a szervezetem, ami miatt hamar kifáradok, és pár felesleges kiló is van rajtam, pedig alapvetően nem vagyok kövér testalkatú. Idegesít, hogy gyenge vagyok, és mások között kell sportolnom, és nem akarom, hogy így lássanak. Magához a sporthoz lenne kedvem, de nincs hely, ahol egyedül tudnám csinálni, arra meg nem mindig szívesen szánom rá magamat, hogy edzőterembe vagy ilyen helyre menjek. Tudom hogy nem sok értelme van, úgy se érdekel senkit se, meg hát pont ez a sport lényege, de ettől még nem érzem jobban magamat.
2016. szept. 25. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én otthon súlyzózom. És eljárok táncolni. Decathlonból lehet jó áron rendelni felszerelést.
2016. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Otthon tornázhatsz, van rengeteg video a youtubeon egyenlőre, ha 5-10 percet csinálod az hetekig elegendő, mivel írtad, hogy gyenge vagy és beteg voltál... Ne terheld túl magad, baba lépésekkel, de rendszeresen csináld. Vagy sétálj nagyokat utána kocoghatsz vagy bringázhatsz.
2016. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Testsúlyos edzés lenne a legjobb erőt,állóképességet és kinézetet is ad,csak ajánlani tudom.
2016. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Nem elég motiváció az hogy gyenge vagy?

2016. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A sportoláshoz elég lenne annyi motivációnak, de mások között való sportoláshoz más kevésbé. Az a baj, hogy koliban lakok, így csak néhány hétvégente van elég helyem otthon egyedül tornázni.
2016. szept. 25. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!