Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bízok senkiben. Miért...

Nem bízok senkiben. Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Akit eddig a "legjobb" barátnőmnek neveztem egyszerűen ok NÉLKÜL a riválisom lett. Próbáltam kibékülni vele de nagyon haragszik rám.

Van egy lány akivel néha-néha együtt lógok de csak magáról beszél,azt mondja,hogy milyen jól megy neki,de ha én mondok valami jót végig se hallgat vagy visszatér a régi dumájára. Már vele sem foglalkozom.

Azután beszélgettem két lánnyal,nagyon kedvesek de velük túl unalmas az élet(meglehet kövezni,hogy ilyen válogatós vagyok). Nem tehetek róla,egyszerűen nem próbálnak ki semmi új dolgot,ők pedig csak a tanulásról beszélgetnek. Teljesen felhúznak vele,tanulni kell de nem mindig arról beszélgetni.


Mindig nekem kell oda mennem valakihez. Úgy érzem félnek tőlem vagy már a megjelenésemmel van a gond.(ilyen kérdést is feltettem elküldtem sok embernek a képem,de egyik sem mondott olyat,hogy félelmetes vagy csúnya lennék)

Elfog a sírás,hogy mennyi ember jól érzi magát. Együtt kerékpároznak,együtt szelfiznek,együtt mennek valahova.

A középsulitól még jobban félek, ugyan azt végig fogom szenvedni(talán). Már senkiben sem bízok,ha akarnám sem bíznék senkiben.

A másik tagozattal sem merek barátkozni,kiderült,hogy onnan már nagyon rég szeretek egy fiút és nevetnek rajtam,félékennyé akarnak tenni..és szerintem azért,hogy észre vegyem,hogy a fiú nem akar tőlem semmit.(bár nem ez a legnagyobb problémám)

Mit tennétek a helyemben?



2016. dec. 23. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lennék ennyire válogatós a helyedben ha valakivel lenni akarsz. Most lehet nincs olyan ember akivel tényleg élvezed az időtöltést, középsuliban esélyes lesz hogy találsz.
2016. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szimeon ***** válasza:
Próbálkozz ezzel-azzal. Ha egyik sem felel meg, akkor ne izgasd magad, más vagy mint ők, nem passzol az érdeklődési körötök. Előbb-utóbb lesz olyan, akivel el tudsz beszélgetni - remélhetőleg.
2016. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak igaz barátok csak te még nem találtad meg. :D Beszélgess neten másokkal. Nekem se volt sokáig 1 barátom se de középsuliba járok és már van 2-3. :D Aki meg csak untat azzal nagyon nem szoktam már beszélgetést se kezdeményezni. :)
2016. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 23. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj
2016. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Üdv a klubban :)

A magány tud jóbarát is lenni :)

2016. dec. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2021. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!