Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim nagyon...

Nincsenek barátaim nagyon magányos vagyok hogyan tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Az álltalános iskolámban nagyon sok barátom volt de amikor bekerültem a középsuliba megromlott mindenkivel a kapcsolatom.A barátaim az új barátaikkal foglalkoznak és rám már nem igazán van idejük.Engem az új osztálytársaim kitaszítottak velük nem tudok barátkozni.

Mit csináljak?Valaki aki mondjuk hasonló helyzetben vab nem akar velem barátkozni?



2016. nov. 1. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dettó, csak nekem még általánosban se nagyon voltak. Beszélhetünk, ha akarsz.
2016. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim. Csak 1 haver, talán, vele szoktam verekedni, mikor van időnk. Azok a barátok, akik fontosak nekem, mind Magyarországon vannak. Én már megszoktam a magányt.
2016. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez így van,a magányt is meglehet szokni sajnos.

Èn is szívesen beszèlgetek,bárkivel:)

23/l

2016. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem általánosba, nem volt túl sok barátom, gimis időszakomba viszont igen, de ott azzal volt a gond hogy nem igazán az osztálytársaimmal barátkoztam hanem nálam idősebbekkel, felső osztályosokkal meg iskolán kívül sok barátom volt. Amikor végeztem a sulival és elkezdtem dolgozni akkor teljesen megváltozott minden. egy barátom se volt 4 évvel ezelőtt, és én is totál magányos voltam. Amikor új munkatársaim lettek nálam igaz 2x idősebbek, de velük nagyon jól kijöttem, és már vannak korombeli barátaim is, csak ugye spontán elmentem a külvilágba mindenféle programra, és barátkoztam. Én is próbáltam interneten, sőt itt Gyakorin is ismerkedtem. Az egyik lány barátom itt ismertem meg, eleinte messze laktunk egymástól, de ő idejött lakni a mi városunkba mert ezerszer jobbak a lehetőségek, ráadásul akkor találkoztunk először. Lehet itt is ismerkedni, de kint a külvilágba ezerszer könnyebb.
2016. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eléggé zárkózott és visszahúzódó lettem .Nem tudom hogy kéne odamennem egy idegenhez....
2016. nov. 1. 14:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül idegenhez kell hogy odamenj. Nagyon sok mindenből lehet egy jó barátság. Pl téged érdekel valami ami a környezetetben nem megszokott érdeklődési kör de látsz valakit aki éppen azt csinálja vagy afelé érdeklődik. Próbálj neten barátkozni, nem nehéz kifogni a jófej embereket!
2016. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. Visszahúzódó vagyok és nehezen barátkozok. Most is csak 1 barátnőm van, olyanok sincsenek akikkel mondjuk csak simán beszélgethetnék. 16 éves lány vagyok, ha van kedved írj :)
2016. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzódó vagyok, noha nekem vannak barátaim, és nem is különösebben érzem magam magányosnak, de azért ha szeretnél beszélgethetünk(hátha ez segít kevésbé magányosnak érezned magad :)). 18/f
2016. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elég hasonló a helyzet. Bár én most okjn vagyok. Egész nap ülök a teremben és nézek ki a fejemből, nyomkodom a telefont... Ennyiből állok

Ide mindenki már min egy barátjával érkezett, szinte csak én vagyok egyedül. Ha gondolod írhatsz. 19f

2016. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is így vagyok. általánosban voltak, még szülinapi bulit is rendeztem. Ma meg már senkim sincs jóformán akivel ünnepeljek vagy valami és nem tudom hogyan alakíthatnék ki életképes barátságokat vagy legalábbis haverokat. Írhattok nekem is, 19/f
2016. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!