Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel mulasszam el azt a...

Mivel mulasszam el azt a rossz érzést a szívemben mikor látom a velem egyidős fiatalokat szórakozni menni?

Figyelt kérdés

Nekem nincsenek barátaim és tavaly is nagyon rossz érzés volt látni ahogy minden velem egyidős szilveszterezni megy és Én meg csak a szobámban voltam,pedig Én is nagyon élveztem volna,ha bulizhatnék. :(


17 éves fiú vagyok.


2016. dec. 24. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon egyszerű, legyenek barátaid, találd meg őket és akkor mehetsz bulizni is. Kívánom, hogy sikerüljön!
2016. dec. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ne foglalkozz velük.
2016. dec. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát erre pedig az lesz a megoldás, hogy nem nézegeted őket. Vannak fél éjszakát lefedő játékok, vagy filmezz, tévézz, vagy csinálj jó kaját, vagy mindhárom, nem kell online nézni, hogy ki, mit csinál épp. Ezek fele úgyis csak egymásra licitálás, hogy ki volt jobb buliban.
2016. dec. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

hol laksz?

Legyél nyitottabb és imerkedj bárhol

2016. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Vagy elengeded, és lekötöd magad mással, vagy ráírsz valamelyik osztálytársadra hogy szívesen mennél Te is bulizni.

Vagy megvárod amíg betöltöd a 18-at, és akkor elmész egyedül valami normális szórakozóhelyre, iszol egy kicsit, és megpróbálsz ismerkedni.


Egyébként ezek miatt a Facebookos posztok miatt felesleges rosszul érezned magad. Az egész csak egy nagy képmutatás.

2016. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy másnak még mindig sokkal rosszabb, mint neked és milyen rossz lenne, ha neked is így lenne, így már kevésbé rossz a helyzeted, biztos sokan vágynának arra, hogy szobában lehessenek, pláne külön szobában, próbáld meg értékelni amid van, persze tehetsz is érte, hogy még jobb legyen a helyzeted
2016. dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne nézd őket, ne nézd a facebookos írogatásaikat. (Amik vagy igazak, vagy nem.)


Miért írod amúgy az én-t nagybetűvel?

2016. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne hidd hogy jobb, mint otthon ülni. De ahhoz hogy erre rá jöjj, el kell menned.

Én 4 hónapja nem ittam, hétfőn gondoltam egyet és elmentem, elég durván leittam magam, annyira berúgtam hogy azt hittem meg fogok halni (komolyan). Végül valahogy haza jutottam, másnap eldöntöttem hogy oké ennyi volt, szilveszter is itthon. Gondolj erre. :D


Annyit elárulok hogy akkor a jó bulizni, ha van hozzá NORMÁLIS társaságod, tényleg olyan emberek akik nem hagynak ott a szarban és jól elvagytok. Ha nem iszod le és drogozod túl magad detox szintre, ha van pénzed, ha van NORMÁLIS szórakozóhely nem csak a faluvégi kiskocsma meg putri szar disco-k.

2016. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 acteur ***** válasza:

A 6. hozzászólóval teljesen egyetértek, hogy sajnos vannak sokan akiknek még ez sem adatik meg fiatalon, hogy családban nőjön fel és hogy van akár külön szobája.


Nekem is szokott lenni ilyen érzésem, pedig van 2 barátom is, akiket nagyon szeretek.Nevetni fogsz, fogtok, de ha nekem ilyen érzésem támad, örülök hogy vannak barátaim, megpróbálok annak örülni, hogy legalább mások jól érzik magukat és bízok benne, hogy én is leszek még igazán boldog, felszabadult és hálás.


22 F

2016. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 acteur ***** válasza:
Jah...ès én is Sok Sikert és Boldogságot kívánok Neked!
2016. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!