Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki senkivel...

Van itt olyan, aki senkivel sem tud komolyabb dolgokról beszélgetni senkivel?

Figyelt kérdés
Pl. nincsenek barátai, vagy csak felszínes kapcsolatai vannak stb.
2016. dec. 26. 00:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mármint rajtad kívül?
2016. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, drágám, persze, hogy rajtam kívül :*
2016. dec. 26. 00:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te olyan vagy... ne aggodj nem vagy egyedül, ha van kedved beszèlgethetunk
2016. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Akad, mint ahogy itt vagyok én is.

24F

2016. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, válogathatsz kedvedre.
2016. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Én csak párommal tudok komoly témákról beszélni. Van egy barátnőm, négy éve ismerem. Nem lehet vele csak úgy leülni beszélgetni, mert a saját hülyeségeit ismételgeti folyton. Úgy értem szószerint. Beültünk régebben a kávézóba dumálni, és két óra alatt ötször elmondta ugyanazt. Mondtam neki, hogy már mondtad, de csak mondta tovább.


Most már inkább haveri szinten vagyok vele, mert ha nem szervezünk programot, hanem csak úgy leülünk beszélni. Akkor szétunom magam. Képes rajzfilmek részeit mutogatni, vagy régi fekete-fehér filmeket. Mert szerinte az érdekes, csak nem veszi észre, hogy az engem nem érdekel.


Egyedül programokra jó elmenni vele, de ennyi. Nem is nagyon más barátja, haverja rajtam kívül. Szegény nagyon magának való.

2016. dec. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
02:33 barátnője lehet, hogy autista. Én is ilyen vagyok. Csak akkor veszem észre, hogy nem érdekesek a témák, amikről beszélek, ha egyenesen megmondják nekem. Nem tudom kiolvasni az emberek viselkedéséből, ha valami nem érdekli őket. Viszont ha meg megmondják, hogy unják, az meg rosszulesik. Nem egyszerű :(
2016. dec. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Someone Alone ***** válasza:
Akad.
2016. dec. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem isa komoly téma ,mert ugye ha szót szót követ komoly témában is el lehet nevetgélni ha olyan a szituáció,hanem rohanó volág van , elveszi az egyik fél a másik fél párját, egyoldalú érdeklődés van a másik iránt, van olya is hogy a baját búját rád húzza és rohadtul nem érdekli veled mi van ,csak jó tanácsadóként használ fel, sajnos én ilyenebe botlok és szeretnék barátot igazat ,de sehogy se jön össze
2016. dec. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
magammal mindent meg tudok beszélni.
2016. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!