Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Focizni van kedvem, mit tegyek?

Focizni van kedvem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Nagyon elzárkózom a külvilágtól, már-már vészesen sok időt töltök egyedül a gépem előtt (pl most téli szünetben napi 12-15 órát). Ha valaki élőben/interneten közeledni próbál felém valamiért mindig bepánikolok és lerázom (vagy leégetem magam).


Régebben fociztam (14 éves koromig) és emlékeim szerint nagyon-nagyon sokat segített barátokat szerezni/valamivel bátrabbnak lenni.. stb. Konkrétan az általános iskolás barátaim több mint felét a focizás miatt szereztem.

Abbahagytam, mert túlkoros voltam a csapatba, ahol a haverjaim voltak, a 'nagyokhoz' pedig nem mertem menni..


3 év után újra megjött a kedvem hozzá. A probléma, hogy 3 év alatt szinte semennyit nem játszottam.. Nyilván nem igazoltan akarok meccsekre járni, mint 'kiskoromban', de jópárszor volt, hogy tét nélkül haverokkal játszottunk pár meccset délután..

A gáz az, hogy már nem vagyunk általános iskolások, így nem valósítható meg az, hogy suli után lemegyünk a pályára rugdosni párat. Sok focis haverom már egyáltalán nem játszik, van aki barátnő miatt nem ér rá, van aki tanul, van aki már dolgozik, van akivel már nem is vagyunk barátok, mert nincs ami összekössön (leginkább ez a jellemző).. stb.


így, hogy tudom, hogy elég béna leszek az elején -a kihagyások miatt- nincs kedvem full idegenekkel játszani, tehát egy teljesen idegen csapatba nem merek elmenni..


Mit tehetnék?


2016. dec. 27. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Találkozzunk valahol és focizgassunk. :D

Nem vicc. Írj rám s megbeszéljük.

Meg dumálhatnánk szociális problémádról.

2016. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd be a megfelelő helyen az igényedet egy stadionra. Hátha kapsz egyet te is.
2016. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj és játssz. 12-15 óra gépezés vészesen sok. Inkább tanulj, ha meg nem, akkor olvass valamit. Tudom, hogy furán hangzik, a nagy többség nem szeret olvasni, de hidd el, ha van valami ami érdekel, akkor élvezet az olvasás. Esetleg takarítsd ki a szobád, segíts a ház körül.

Szerintem ugorj nyugodtan fejest a fociba, ki kell mozdulnod, akár idegenek, akár nem. Ha nem lépsz ki a komfortzónádból, akkor sosem tudod meg milyen lett volna.

Fel a fejjel. Régen én is sokat gépeztem, előfordult annyi is mint nálad sajnos. Én is bezárkóztam. Kb. annyi idős voltam mint te. Aztán rájöttem, hogy kéne valamit csinálni, mert ez így nem mehet tovább. És elkezdtem sportolni. Nulla erőnlétem volt. De most már több kilométert futok simán például. Csapatban is voltam. Szereztem új ismeretséget is. Nyitok az emberek felé, stb. Vágj bele!

2016. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, de hova menjen focizni?
2016. dec. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viktor te vagy az?
2016. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!