Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan ember, aki úgy...

Piriiiii kérdése:

Van itt olyan ember, aki úgy érzi, számára nem való a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
szerintem minden embernek való a pár csak még megg kell találnia a jó párt
2017. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Én ilyen vagyok. Egyszerűen se energiám és időm normális kapcsolatra. Ezért választom azt az életmódot hogy baráti szex és egyéjszakás alkalmi szex, és prosti.
2017. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen,én.Szociálisan fejletlen vagyok kicsit,(kivéve családban)és mások szerint egy nagy gyerek vagyok.meg sokszor kisebbségi komplexusom volt a felsőbbségi komplexusom miatt tini koromban.Nem jöttem ki jól senkivel,nem voltam barátnőim sem,nemhogy pasim.és amúgy is a párkapcsolat elég nagy felelősségnek hangzik.
2017. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem veszek ebben részt
2017. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Miben nem veszel részt? Senki sem kötelez semmire.
2017. jan. 2. 22:00
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
igen sok ideig voltam egyedül nem jöttek össze a kapcsolatok ... 15 évig is csak hibe hóba egy kis időre valami de az max 3 hónap ... most meg összejött egy olyan volt amilyett szerettem volna meg minden de már visszvonulót fújtam valahogy túlságosan megszoktam a magányt ugyh. ráébresztett ez az újabb 3 hónap, hogy nem kell senki nekem 1000%-osan nem való a párkapcsolat
2017. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Személy szerint nem azt mondom,hogy nem való nekem párkapcsolat, mert ez nem igaz. Inkább megundorodtam ezektől a dolgoktól:

[link]

Hatalmas igazság az egész :)

2017. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

A hagyományos értelemben vett párkapcsolat nem való nekem, mármint az olyan dolgok pl., hogy összeköltözzek egy nővel. Vagy hogy állandóan közös programokat kelljen csinálnom vele.

Nekem elég sok magányosan töltött időre van szükségem az átlaghoz képest, ezért idegesít, ha állandóan emberek vesznek körül, még akkor is, ha az a barátnőm az, és nem szeretem azt sem, ha lekorlátozza valaki, hogy mikor, hova megyek.

Bár ettől függetlenül amúgy teljesen hűséges vagyok, és nagyon szeretem a barátnőmet, ha épp van, és mindent megtennék érte, de a nők nem nagyon szokták tolerálni a fentieket, tehát nekem nem igazán való egy "normális" párkapcsolat.

2017. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Jelen...túlzottan féltékeny vagyok, az az ember, aki ha tehetné 0-24 órában megfigyelné a párját. Önbizalomhiányos is vagyok, egy nap legalább 50x megkérdezném, hogy ,,Szeretsz?". Velem nem járna jól egy nő sem.


21/F

2017. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Vannak helyzetek és történések, amelyek után sokan igénylik az egyedüllétet. Egy szakítás után nem biztos, hogy mindenki rögtön szeretne másik párkapcsolatot, mert időre van szüksége az előző kapcsolatából történő kilépésének érzelmi feldolgozásához. Velem is volt olyan, hogy szakítás után találkoztam egy másik lánnyal és Ő azt kérdezte miért nem jövök össze gyorsan valaki mással, hátha akkor majd könnyebben el fogom felejteni a csalódást. Én meg úgy éreztem rosszul tenném, mert az előző párom emléke még annyira elevenen élt bennem, hogy tulajdonképpen akármilyen furcsán is hangzik, de megcsalásnak tartottam volna azt, ha valaki mással összejövök. El kell telni egy időnek, ameddig valakit el tudsz felejteni, különösen ha nagyon szeretted az illetőt. Pszichológusok mondják, hogy pont ugyanolyan mint amikor meghal valakid, szóval ha komoly volt a kapcsolat, akkor annak végeztével a feleknek ugyanúgy el kell gyászolniuk egymást. És ezt inkább jobb egyedül, ilyen helyzetben nehéz is lenne rögtön egy másik teljes embert kívánó párkapcsolatban teljesen felszabadultnak és boldognak lenni. Tehát szerintem egy idő után, ha a megelőző események hatása elmúlt vagy éppenséggel meghaladottá válik egy bizonyos életkor, akkor pmindenkiben felébred a párkapcsolat utáni vágy. Lehet hogy konkrétan ezt így nem fogalmazza meg magának, de azt biztosan, hogy jól esne neki ha valaki szeretné. Szóval miért is vagyunk benne vagy akarunk benne lenni minden áron egy párkapcsolatban? Nem azért mert azt szeretnénk, hogy szeressenek bennünket? Szóval visszakérdezek: Van itt olyan, aki nem vágyik arra, hogy valaki szeresse az életben?
2017. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!