Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy menyek el sportolni?

Hogy menyek el sportolni?

Figyelt kérdés
Régebben kinem állhatam a focit de egy pár éve mindhogyha megkedveltem volna.Az a helyzet hogy már túl koros 17vagyok és már nem mernék belevágni ebbe sportba mert a korombeliek gondolom már kisebb korukba elkezdték és rutinosabbak.A másik amitől tartok az az ottani közöségbe való beileszkedés mert ez a tinikorosztály elég kiközösítő tud lenni pláne a focisták ahogy elnézem.Egyébként az ilyen helyeken fizetni kell hogy játszhassunk?Vagy milyen sportot tudnátok nekem ajánlani ami ilyen magamfajta zárkózott embernek való?
2017. jan. 4. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

elég koros vagy már az ilyen helyesíráshoz. Elkezdtem olvasni az alkérdésed és a felénél abbahagytam. Egy szót sem fogtam fel belőle.



Javasolnék foci helyett nyelvtanleckéket. Aztán ha kellően kikupáltad a nyelvérzéked akkor jöhet valami sport.

2017. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Szia!

Nos ha nagyvárosban (vagy közelében) laksz

Ajánlom hogy próbálj ki egy rekreációs amatőr csapatot jégkorong sportágban.

Ha nem tudsz jól korizni, megtanítanak, sőt még nem is egy színművészeti sport (focira gondolok)

Lehet hogy nem tetszik így egyből amit leírtam, de csak próbálj ki egy edzést!

Ha bejön akkor és csinálod rendesen, garantáltan bírni fognak a csajok ;)

Én is jégkorongozok, már lassan ötödik éve, de ne felejtsd el, sosem késő semmi. :)

14/F

2017. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyelvtankönyvel menyél el sportolni!
2017. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen elismerem hogy helytelenül irtam de akki értet valamit belőle az próbált segíteni köszönöm a#2-es válaszadónak.
2017. jan. 5. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!