Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok ha magányosok...

Mit csináltok ha magányosok vagytok?

Figyelt kérdés
Olyan egyedül érzem magam és magányosan. nem igazán vannak barátaim, és van egy fiú aki hirtelen elkezdett semmibe nézni, emiatt vagyok leginkább magányos, és senki nincs akivel ezt átbeszélhetném
2017. jan. 5. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Én speciel edzek ha magányos vagyok. Nem segít rajta sokat hosszútávon, de a pillanatban nagyon jó érzés. Emellett jó látni az eredményt. Ha nem az akkor valamit készítek távolabbi barátaimnak. Mivel mindegyik videojáték őrült, én nekem pedig rendelkezésemre áll rengeteg fa anyag és egy asztalosműhely így nem nehéz.

Amúgy ha akarsz dumálni akkor rám írhatsz.

18/F

2017. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Akkor beszéld meg vele, miért csinálja ezt...

Ez nagyon gyerekes dolog hogy csak úgy hirtelen nem szóltok egymáshoz és hátha valaki lép valamit.

- szia. mibajod lett velem?

Hú de rohadt nehéz..Még facen is ráírhatsz ezzel ha élőben fosol..

2017. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én megkérdeztem, annyi a válasza, hogy semmi. De érzem és már nem is úgy viszonyul. Facebookon nem válaszol.
2017. jan. 5. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a fiúra hárítsd a magány érzeted, ne őt okold kereken azért, mert magányos vagy.

Valószínűleg ő sem volt igazi barát, ha ennyire átnéz rajtad. A közösségeddel kapcsolatban is ugyanígy elgondolkodhatsz, hogy közöttük miért érzed magányosnak magad? Nem csak az a fiú tehet róla, ő mitől olyan különleges számodra?

2017. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!