Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elmebeteg vagyok?

Elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés
megakarok halni, folyton sírok, depressziós, önbizalomhiányos, és szánalmas vagyok...18/F

2017. jan. 5. 23:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
(Y) ment a zöld, de amúgy öngyilkosság lenne a legjobb, csak nincs hozzá eszközöm...pisztoly kéne...valahonnan, vagy a dunába ugrani
2017. jan. 5. 23:30
 2/16 anonim ***** válasza:
ezzel nem kellene viccelődni
2017. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

"nincs hozzá eszközöm"

Kreativitás, lvl 18 éves:D

2017. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

figyelj, nem te vagy az első aki ilyen problémákkal küszködik. Én is voltam ilyen helyzetben. Kezdj el OKJ-zni, vagy egyetemre, főiskolára járni. gondolom már leérettségiztél. Tervezd meg az életed hogy mi szeretnél lenni. Aztán minden menni fog a maga útján. Az öngyilkosságot meg szép lassan viccnek fogod majd tekinteni.


Foglald el magad a tanulás mellett valamivel, pl járj el gyúrni, az is tudja növelni az önbizalmat, kezdj el valami egyéb sportot.

2017. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az összeomlás nem megoldás! mindenki szenved aki élni akar.
2017. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
A Duna most nagyon hideg, be is fagyott azt hiszem, bár csak a másik szoba ablakából látok rá rendesen. Ha úszni szeretnél, akkor az uszodát ajánlom, egyedül is lehet menni, ismerkedni is lehet szép lányokkal akik úszódresszben parádéznak, miközben a smink nem ázik le az arcokról. Nyilván van vízálló smink is, nem lányok? Szabad fegyvertartás az USA-ban van (de ott is kétséges hogy meddig még), ha meg már ott vagy és állampolgár lettél nem az lesz az első dolgod, hogy stukkert vásárolj. Illegálisan beszerezni meg több mint necces, lekapcsolnak még mielőtt kezedbe foghatnád, főleg a mai világban ahol annyi lövöldözés történik. Javaslom olvass el egy jó könyvet, hidd el nagyon megéri.
2017. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A nincs hozzá eszközöm gyenge kifogás. Mai világban egy egyszerű konyhában megtalálsz mindent a fájdalommentes távozáshoz. De egy szögbelövő se rosz. Azért nem lettél még öngyilkos mert eszed ágában sincs annak lenni mert nem vagy olyan hülye. Én azt mondom hogy a sírás helyett jó lenne inkább a megoldásokra koncentrálni. Ehhez meg sajnos segítségre van szükséged, mert látszik hogy egyedül nem megy. Azt mondom hogyha van olyan ismerősöd akinek csak beszélhetsz a problémáidról és meghallgat az sokkal jobb. Ha nem akkor pedig azt ajánlom hogy keress egy alkotó hobbit amit élvezel, és ami miatt legalább megéri majd felkel reggel. Vagy vállalj diákmelót. Én nagyon szeretem, mert bemegyek, pénzt keresek, van mit csinálni, történnek velem dolgok és ha balhézok semmi szankció nem lesz, max kirúgnak. Akkor pedig ugyan ott vagyok mintha el se kezdtem volna csak több pénzzel. Már 3 melóhelyet hagytam ott mert összevesztem pár emberrel. Persze én nevettem rajta egy jót és mentem a következő helyre ahova kiküld a diákszövi. Viszont az összejött pénzből megvolt a jogsi, tesóm jogsija és még egy gépet is tudtam neki venni. Valami hasonló elfoglaltság jó lenne neked is. Lenne önbizalmad, és rájönnél hogy az emberek nagy részének nem kell adni a véleményére. Őket se érdekli a tied. Akkor téged miért zavarna? Rögtön nem lennél önbizalomhiányos, és ha valaki megpróbálna megbántani akkor nem sírnál rajta hanem nevetnél hogy "na még valaki akit lesz arok, de az agyára lehet menni ha unatkozok".

Honnan tudom? Onnan hogy régen én is ilyen voltam. 0 önbizalom és mindenkinek meg akartam felelni. Most meg már inkább dúrván kimondom a véleményem. Mit csinálnak? Megvernek? Csúnyán néznek? Leírják mekkora hülye vagyok facebookon? Hagyjuk már.... Tanuld meg megválogatni az embereket akiknek adsz és akiknek nem adsz a véleményére.

19/F

2017. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, elfelejtettem mondani: a halál különben nem annyira jó buli mint amennyire mondják. Elég rossz az egész mert fáj, fájdalom nélkül csak kevesen halnak meg, de azok is főként egészséges idős emberek, akik egész életükben nem cigiztek, piáltak s így a végelgyengüléstől szépen elalszanak.
2017. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat emberek, jól esnek:D bármelyik, mert végre nem azt kapom hogy de erőltesd...persze később még lesznek nagyobb problémáim is...tudom, de már belefáradtam...stílust váltottam, edzeni járok(nem 2 napja) az egy évvel ezelőtti énemre rá sem ismernék, de semmi...mármint, nem megy ez a barátnő szerzés...és alapból kevés az önbizalmam...de lassan belehalok, nem is abba hogy nincs barátnőm, hanem a visszautasításokba...nagyon fáj ahogy kezelnek...volt aki azt mondta nyílt utcán nem találkozna velem, más egy disco közepén alázott meg...
2017. jan. 6. 00:11
 10/16 A kérdező kommentje:
Ami még jobban fáj, az az hogy bármennyit is változtam...így sem kellek...és szerintem(jó megértem őket) de a mai lányok undorral néznek rám...az arcom tényleg nem szép ezt aláírom(lánybarátaim szerint igen, de ha máshogy lenne akkor nem a lánybarátaim mondanák ezt...) nincs önbizalmam...élőben nem nagyon akarok ismerkedni, mert félek...sosem csókolóztam még, így keverni sem mernék senkivel...mert aztán kiröhögne hogy mekkora balfék vagyok...még a lányokról...ha egyszer lesz barátnőm...azt biztos megbecsülöm és ha rajtam múlik örökre együtt leszünk...de már kezdem feladni...lehet a belső értékeimen, mindenemen változtatnom kéne? Lehet nekem is ilyen "basszunk meg mindenkit" üzemmódba kéne kapcsolnom?...az talán működne...
2017. jan. 6. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!