Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám jobban beleélni...

Hogyan tudnám jobban beleélni magamat az álmodozásaimba?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám még jobban beleélni magamat az álmaimba?

Arról szoktam álmodozni hogy vannak barátaim és szórakozom,vagy sok lány szeret,lányokkal flörtölök,hétvégéken szórakozom stb.


Most úgy szoktam hogy fekszem az ágyban,lehúzom a redőnyt ,puha takarót teszek magamra és zenét hallgatok,közben képzelgek.



2-3 évig működött,de már unalmassá kezd válni...Hogy tudnám fellendíteni ezt hogy megint jó legyen?


17/f


2017. jan. 6. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Dugd a fejedbe a fülest és hallgass a hangulatodhoz illő zenét.

Pl. Hans Zimmer - Time-ra tök jól lehet álmodozni :)

2017. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Élj életet haver :D

Lehet lepontozni, de ez az igazság. Váltsd valóra őket, hisz elérhetőek.

De a kérdésre válaszolva, én mikor álmodozom, könyvekből merítek ihletet. Ilyet típusú film sok van, biztos felpezsdítene.

2017. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A képzeletbe nem tudsz érvényesülni, hiszen még mindig a való világban él a tested...

17 évesen egy minimális társadalmi életet kellene élned. Én se voltam magy haverkodós, de volt társaságom arra hogy lelépjek otthonról kikapcsolni vagy csak egy pizzára összeülni.

Meg ha nem csinálod esemény dússá az életed lehet megbánod még idősebb fejjel. Meg persze álmodozással nem lesz jövőd se.

Nekem is volt "képzeletben ragadt" időszakom csak én az alkotásba merűltem el.

Mostis olykor jó kikapcsolni egy rajzolgatásra vagy ékszer készítés stb .

De kell egy minimális kimozdulás pl én esetemben párommal tali stb.

2017. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az lehetetlen hogy valóságosak legyenek ezek az almok.


Nekem regen sem volt tarsasagi eletem akarhogy probalkoztam akkor miert pont most lenne ?


Meg olyan miatt sem lehet mert nagyon rossz erzesem van ami miatt jobb ha nincsenek barataim...nem tudom miert.


Kisebbsegi komplexus talan..azert mert pl.valaki jobb sukiba jar,jobban tud angolul, jobb matekos,van ,van mar jogsija stb...


Vagyis hogy tobbet ert el mar 17 evesen mint en..es ez rossz erzes hogy en nem vagyok hozzajuk valo.


A kisebbsegi komplexus tart vissza es ezert lehetetlen.

2017. jan. 7. 02:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja igen es tudom hogy felnott koromban megfogom banni hogy egyedul voltam es elpazaroltam a fiatalkoromat,de mindig azon vagyok hogy elfogadjam azt hogy nem lehet mit tenni.
2017. jan. 7. 02:16
 6/9 anonim válasza:
Már nagyon sehogy. Én is 17/f voltam amikortól kezdtem beleunni.
2017. jan. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nézd meg a Vanília Égbolt című filmet.
2017. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a tudatos álmodást és tiéd lesz az egész világ
2017. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj történeteket, majd olvasd vissza, amikor szeretnéd:)
2017. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!