Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 és 20 hetesen is lányt...

19 és 20 hetesen is lányt mondtak. Szerintetek változhat még? (Nem merem beleélni magam, lentebb leírom miért. )

Figyelt kérdés

A 2. fiamnál a 18 hetes genetikai uh-n lányt mondtak, majd 19 hetesen az orvosom már fiút mondott, és utána végig fiút.

Most 19 hetesen az orvosom lányt mondott, és most 20 hetesen voltam a genetikai uh-n, és ott is lányt mondtak.

4 hét múlva megyek megint orvoshoz, akkor újra megnézzük, de addig is izgulok.


2016. nov. 10. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A genetikai uh-t a nogyogyaszati rendelesen csinaltak neked? Tehat nem a dokid? Elso babanal.

Azt azert vedd figyelembe, hogy ha bemesz egy ismeretlen orvoshoz, szonografushoz, akinel megfordulnak egy nap kb. 50-100-an es rakerdezel, hogy fiu vagy lany, nem fog mindent megtenni, hogy biztosat tudjon mondani neked, csak tippel egyet, mondvan ugyis mindegy, mit mond, nem vagy a betege, nem fizetsz neki.

En hasonloan jartam, mint te eloszor, vesegorcs miatt a terhes ambulanciara mentem, megultrahangoztak, azt mondtak fiu, egy teljesen ismeretlen doki. Ra par hetre a sajat orvosom pedig biztosra mondta, hogy lany.

A sajat orvosa mindenkinek azert alaposabb es biztosabbat tud mondani a baba nemet illetoen, szoval ha most o mondta, hogy lany ketszer is, akkor biztosan lany lesz.

2 lanyom van, ha fiu, azt egyertelmuen meg tudjak mondani, ha lany, akkor meg keresgelik ugyan, hogy van-e ott valami, bizonytalanabb kicsit megmondani, de pont ez adja a bizonyossagot, hogy ha nincs semmi ott, ahol lenni kellene, akkor tuti lany :-)

2016. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam vissza, hogy masodjara a genetikai uh-n mondtak, hogy lany, de az orvosod biztosan jol latta :-)
2016. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A 2. fiamnál az orvosom a 19. héten egyértelműen látta, hogy fiú, és nem értette miért mondtak a genetikai uh-n lányt.

Most ugyancsak a 19. héten nem látott semmit a lába között, így azt mondta szerinte lány, de legközelebb újra megnézi.

2016. nov. 10. 11:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem csupa idegen orvos vizsgált mindegyik ultrahangnál és mindegyik lányt mondott és az is lett a baba. Sose mondták, hogy fiú, egyik sem.
2016. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 18.héten sima UH-val kislányt mondott a doki, aztán 30.hetin 4D-n, már mi is láttuk, mutatta a doki. :)
2016. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hihetsz neki.. De ha biztosra akarsz menni és anyagilag megteheted akkor menj el 4D-s UH-RA.. Mi is 27 hetesen ott tudtuk meg hogy kislányt várunk mert a többi UH-n nem látták. :) De biztos az lesz mikor kibújik.. Bár nem hiszem hogy 20. Hét után kinőne a kukac ;) megha nem volt ott " zavaró tényező " pl köldökzsinor akkor nem hiszen hogy el nézte.
2016. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Saját orvosom a 12 hetes genetikai uh- n 80%-ra mondta, hogy fiú. A következő vizsgálaton ezt már csak megerősítette. 33hkm
2016. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a 18.hetes UH-n kerdeztem meg eloszor az orvosom(marhasagnak tartom 12 hetes korban ezt kerdezgetni -.-)...Nekem azt mondta h 70/30 hogy lány. ...es higy nem azert mondja hogy lány,mert lány, habem azért lány,mert nem fiú...25 éves tapasztalata ezt mondatja vele...20.héten elmentunk 4D-re...ott is kislányt mondtak, és azóta se villantott zacsit (28hkm) ugyhogy mi a 4D ultrahang utan kezdtuk el megvenni a lanyos babaruhakat.


A babakocsi igy is ugy is piros lett volna, ha 3as iker fiaim lettek volna is :)

2016. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem kérdezgettem, hogy fiú e vagy lány, szimplán megmondanam orvos a 12.héten.
2016. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!