Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kelleni fogok valaha valakinek...

Kelleni fogok valaha valakinek egyedülálló anyaként?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapos a kisfiam és kénytelen voltam hazaköltözni a szüleimhez, mert az apját nagyon félreismertem. Most itthon vagyok megint 23 évesen egyedül egy kisbabával. Nem az a nehéz, hogy éjszaka fel kelni hozzá, hogy fárasztó egy kisbabával, hanem lelkileg nehéz, hogy így jártam és nem tudom így kellek e majd valakinek. Teljesen magam alatt vagyok, sajnos néha eszembe jut az is, hogy jobb lett volna nem megtartani a kicsit, pedig nagyon szeretem.

2017. jan. 10. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Ha jól nézel ki, akkor igen.
2017. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sok ilyen nőt ismerek mint te, és voltam is olyannal aki így járt mint te.


Igazából nem tudom annak a hátterét, hogy miért is maradtál egyedül, de a saját tapasztalatom szerint ezek a nők meg is érdemelték azt hogy egyedül maradjanak.


A szörnyű valóság az, hogy ha a fiatalabb korosztályt célzod meg az csak szexre fog "használni" szerintem logikus, hogy miért egy normális fiatal ember nem képes felnevelni egy gyereket sőt még apa sem tud lenni, főleg akkor ha egy más ember gyerekéről van szó. Ezt olyan 20-30 éves korosztályra értem.


Nagyon sok mindentől függ ez a dolog nekem kettő ilyen nővel is volt viszonyom az egyik 32 éves volt, és a másik 24 de igazából mind a kettő felfogta hogy csak a szexre tudom elképzelni így a dolgot.


Marad az alapeset, hogy mindig vannak balekok akik képessek felnevelni a másik gyerekét-apának lenni más után.


Szóval nincs más dolgod mint találni egy balekot (egyébként elég sok van, szóval nem kell elkeseredni).

Egyébként nem megbántani akartalak, hanem ez az igazság. 24f

2017. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan megtalálod azt a férfit, aki így is fog téged szeretni, és sajátjaként nevelni fel a gyermeked.
2017. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Egy igazi férfi nem neveli fel más kölykét.
2017. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Add örökbe a gyereket.
2017. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
Az első két válaszolóra gondoltam, bár a 0%-at úgyis törlik majd, az ilyenek csak a frusztrációjukat élik ki itt.
2017. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy lesz még párod. Csak már nem olyan, mint -feltehetőleg- a baba apja, fiatal, izgalmas, szép... de egy higgadt, harmincas, családra vágyó, szerény külsejű ember pont rátok vár. Kérdés, hogy csalódtál-e akkorát, hogy ennyire lejjebb adj az igényszintedből anélkül, hogy ezt áldozatnak éreznéd.
2017. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Te igazából még fel sem nőttél, nem való neked párkapcsolat. Az is a te bajod, hogy a bunkókra nedvesedsz. Szóval, edd meg, amit főztél, tanulj meg önálló lenni.
2017. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz. Ilyen kérdést minek feltenni?

Persze, hogy fogsz, csak ne nyúlj megint mellé valami barommal.

2017. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%
Elkeseredettségedben összeállsz majd valami alkesszal, aki veri fogja a fiadat.
2017. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!