Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogok valaha kelleni bárkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok valaha kelleni bárkinek is egyedülálló anyaként?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem
2012. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Sokan szeretik ám a gyerekeket is! :)
2012. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne kellenél?

Ez egy hülyeség.

Ha valakinek nem kellesz így, akkor menjen a fenébe.

Ha valaki nem szereti a gyerekeket, hogyan akar családot alapítani?

Persze persze.... rá lehet fogni, hogy nem az enyém, de ez embertípus kérdése, és nem gyerek kérdése.

Szóval kedves kérdező, mivel nekem is van kettő, párkeresésnél nekem kitétel, hogy legyen gyermeke.

Ez némileg biztosítja azt, hogy a hölgy gyermek szerető,családcentrikus, és nem egy semmirekellő bulizós nőszemély.

2012. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
3-as hozzászóló voltam, és 35 éves férfi.
2012. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIgen!

Csak legyél csinos és kedves.

2012. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kapcsolatot keresel és hogy nézel ki. Laza kapcsolatot bármikor találsz ha jól nézel ki, ha viszont komolyat akkor az már nehéz lesz.
2012. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jah a 30 éves szűz unokatesómnak tuti :D de am sok mindenkinek
2012. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A bátyám párjának szintén volt egy kisfia,de ő elfogadta, nagyon jól megvannak, és a fiú talán jobban szereti tesómat, mint a saját apját, azóta van közös gyermek is.

Szóval ne aggódj, lesz aki így is szeret majd!

2012. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én párom is egyedülálló anyuka volt, szóval van esélyed neked is :)
2012. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki keres az talál szokták mondani és valóban így van. Ha nyitott vagy az ismerkedésre, nem zuhansz magadba, nem érezteted, hogy szerinted hátránnyal indítasz, akkor megtalálod a párod. Ismeretségi körömben több gyermekét egyedül nevelő elvált vagy özvegy nőnek lett párja.
2012. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!