Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak, akik totál magányosan...

Vannak, akik totál magányosan is képesek jól érezni magukat hosszabb távon, boldogan élni az életet?

Figyelt kérdés
Akik képesek erre hogyan csinálják? Rokonok, haverok, barátok és párkapcsolat nélkül, teljes magányban
2017. jan. 15. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy lefoglalom magam. Olvasok, filmeket sorozatokat nézek, tévézek, játszok ilyesmik. Ráadásul faluszélen lakok így mindig kell valamit csinálni (pl most, hogy leesett vagy 30 centi hó lehet lapátolni.)
2017. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Úgy, hogy szocfóbiám (emellett még aszociális is vagyok) van :) Lehet nem érted mert neked nincs, de mondjuk úgy, nekem emberek közé járni nagyon nagy megpróbáltatás néha, s éppen emiatt sokkal inkább távolabb vagyok tőlük mint közelükben :)


Magyarul nekem az a szar, ha közelemben vannak mások, nem az, ha távol :D Nem mondom, hogy nem szoktam magányos lenni néha, de depressziós nem leszek attól, ha nem vagyok emberek közelében, mert én pont az ellenkezőjétől kapok depressziót: Ha közöttük kell lennem ^^

2017. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyedül csak a (kényszer)ünnepeken érzem magam magányosnak. Szilveszter, karácsony, ilyenek, mikor mindenkinek a képébe tolják hogy együtt kell lenni meg bulizni kell.


Amúgy meg a nap nagy részében dolgozok, maradék részében meg feltalálom magam, programokat alakítok magamnak. Szimplán nem úgy kell megélni a dolgot hogy "jajj de magányos vagyok", hanem produktívnak kell lenni, és úgy alakítani a dolgokat hogy hasznosnak érezd minden napod.

2017. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magánynak is van pozitív és negatív oldala, rajtad áll, hogy melyiket helyezed előtérbe.
2017. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!