Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosan érzem magam. Mit...

Magányosan érzem magam. Mit tegyek? 15/l

Figyelt kérdés
A szüleimmel és a testvéreimmel is folyton csak veszekszünk. Sosem értenek meg engem. Szeretem őket és rengeteg mindent köszönhetek nekik. És mindenben segítenek engem. Szeretjük egymást. De mégis kívül állónak érzem magam, nem olyan gyereknek mint amilyet ők elképzeltek. Az iskolában is borzalmasan egyedül vagyok. Vannak ott ,,barátaim" de igazából nem érzem őket annak. Nem bízhatok rájuk titkot mert tovább adják, rengetegszer megbántanak, kihasználnak, és elárulnak. Az iskolán kívül egy legeslegjobb barátom van akit 3. Osztály óta ismerel. Benne teljességgel megbízom és az egyik legfantasztikusabb ember akit megismerhettem. Még most is azok vagyunk és találkozgatunk és folyton beszélgetünk. De ha elfoglalt vagy én vagyok iskolában vagy csak nincs lehetőség találkára rettenetesen egyedül érzem magam. Önbizalom hiányom van és utálom azt ahigy kinézek. Sőt viselkedésben sem ezt várom el magamtól. Barátom sem volt még és úgy érzem engem nem is lehet szeretni. Mit tegyek? Sajnos háziállatom sem lehet. :(

2017. jan. 7. 17:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy ilyen hosszúra sikeredett!
2017. jan. 7. 17:30
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem értelek. Azt mondod van egy iskolán kívüli nagyon jó barátod, akivel remekül lehet beszélgetni. Sokan még ennyit sem mondhatnak el magukról, nézd meg mennyi rinyáló van itt a Gyakorin, hogy nincs barátjuk. Hiányzik, ha nem vagytok együtt, de azért feleségül még sem vehet. Ki kell tölteni tartalmasan azt az időt, amikor nem tudsz találkozni ezzel a barátoddal.
2017. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tanácsokat szeretnék kérni. Köszönöm :)
2017. jan. 7. 17:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszönöm!
2017. jan. 7. 17:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbálj esetleg valamilyen szabadidős tevékenységet elkezdeni, vagy sportolni. Ezekben lesznek sikerélményeid és növelni fogja az önbizalmad, ráadásul ritkábban lesz annyi szabadidőd ilyenkor, hogy szomorkodj/magányosnak érezd magad. A külsőddel miért nem vagy elégedett? Ha nem akarod ide írni küldd privátban.
2017. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MadócsGréta válasza:
64%
Csatlakozom az előző kommentelőhöz, keress magadnak egy sportklubbot akárhova is mész új emberekkel fogsz megismerkedni, a sport alapból javít a hangulatodon, megtanulsz ismerkedni a közösségben és ezáltal az iskolában is sikeresebben fogsz barátokat találni magadnak. Elkezded értékelni magadat és miután saját magadat elfogadtad elkezded megérteni a rokonodat és a környezetedet is. Ha van valami állom sportod amit régóta kipróbálnál uccu neki de ha félénkebb vagy kezd jógával, vagy valamilyen kezdő tánctanfolyammal, mert ott sok lány lesz és könnyű ismerkedni. Hidd el a legrosszabb amit tehetsz hogy a szabadidőd begubózva töltöd a szobádban.
2017. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Tipikus TINI. Szerintem lassits egy picit a tempon es a tobbi jon magatol. Azaz ne gyotord magad mindenen ami korulvessz. Csak pozitivan. Orulj hogy vannak korulotted es nem vagy egyedul mint masok. Sokaknak sokkal rosszabb.A lenyeg az hogy nem vagy egyedul es szeretnek TEGED !
2017. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! Csatlakozni tudok az előttem lévőkhöz találj egy hobbit, (tudom könnyű azt mondani) tedd fel magadnak a kérdést hogy mit szeretsz csinálni? Fotózni? Biciklizni? Túrázni? Keress ilyen csoportokat, csatlakozz aztán lakóhelyed közelében úgy is lesznek olyanok akik segítenek,megértenek,támogatnak téged :) Ha középsulis vagy gondold át a régi osztálytársaiadat, hogy ők milyenek, illetve a legjobb barátodnak, hasonló érdeklődésű barátai vannak, próbálj velük is ismerkedni :) Vagy ha kedved van akkor nekem is írhatsz :) Remélem tudtam segíteni :) Szép napot! :) 17/f
2017. jan. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia


Gyűjtsd össze, hogy mi érdekel, miben vagy jó, miket szeretsz csinálni.

Vagy akár azt is fejlesztheted ha szeretnéd, amiben úgy érzed fejlődnöd kéne.


És kereshetsz olyan embereket akik szintén magányosak, vagy olyasmivel foglalkoznak amivel Te is.


Egyébként én nem hiszem, hogy nem lehetne Téged szeretni. :)

2017. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2017. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!