Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Pesten hol lehet normális...

Pesten hol lehet normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyen sikerült már valakinek komoly csajjal összefutni?Mert nekem nem nagyon. Érdekel mert már uncsi egyedül és jó lenne valakivel.Arra is gondoltam hogy visszamegyek boxolni hátha. Szerintetek??
2017. jan. 15. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk nem ott kell ismerkedni.Hát,ha nem egy Adonisz vagy akkor azokat a lányokat akik ott vannak nem nagyon fogod érdekelni.Én inkább társkeresőn próbálkoznék.
2017. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kinézetemmel nincs gond csak érdekel,a társkeresők nagy része tele van kamu profilokkal sajnos dehát ki tudja.Köszi
2017. jan. 15. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2017. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Irtam!
2017. jan. 15. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Táncklub (Fonó), ha huszonéves, ill. Pesten a Három Királyfi Három Királylány változatos párkereső programjai, ha 30 közeli, vagy feletti vagy.


Ja, nehéz, pl. leültem JATE Klubba hétköznap. Volt ott egy 8 egyetemista lányból álló társaság, de olyan csúnyán beszéltek, hogy inkább mentem is...


A vallási közikben meg sok a l€sbikus csaj sajnos...

Ha meg, nem, akkor csak a bennfentesek csajozhatnak ezekben a szektákban.


Maradt az ingyenes táncklub, ami havonta van errefelé.

Ez az egy normális esemény van, amiről én tudok itt vidéken.

2017. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!