Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nemsokára hajléktalan lesz...

Ha nemsokára hajléktalan lesz valaki (99%), nincs senkije, jó ötlet lehet ha külföldre, meleg helyre megy csövezni?

Figyelt kérdés

Nincs családja, nincsenek barátai (voltak csak becsapták és a volt feleségével kisemmizték - saját hülyesége is, nagyon naív ember!)

Senki nem tud rajta segíteni, nincs megoldás (nem akarok belemenni de több helyet végigjárt)

Itthon nagyon hideg van télen. Ha az utolsó pénzéböl elmenne délre valahova ahol télen is 20 fok van, nagyobb esélye lenne túlélni nem? Én ezt csinálnám a helyében! Ezt tanácsolnám neki. Segédmunkákat ott is el tud vállalni, azokhoz nyelvtudás sem kell (máshova lakcím nélkül itthon se veszik fel!) Mielött kérdezitek, én sem tudok segíteni, fiatal vagyok, szüleimmel élek, most megyek ausztriába dolgozni (de ezt elintézni is sok pénzbe kerül-neki nincs)


2017. jan. 21. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

2016. decemberében Szegeden találkoztam egy ilyen emberrel.

Neki gerincsérve lett (a kerítés építésén dolgozott legutóbb), azt műttette és hajléktalanszállóm lakott. Volt két OKJ szakmája és B jogsija, de olyan egészségi állapotban volt (állandó fájdalom+nehéz járás), hogy amíg nem műtötték és nem épült fel, nem tudott semerre lépni...


Ha igaz, amit nekem mondott.

Ne kerüljünk ilyen helyzetbe, azt kívánom!

2017. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se értem miért nem ezt csinálják a hajléktalanok.
2017. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd ki magaddal dolgozni, ha lehet.
2017. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hamarabb kiennék, ha nem lenne semmim és munkaképes lennék.

Így is a külföldön gondolkodom néha.

2017. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezen nekem is jár az agyam, mert itthon bármi lehet, de 0 nyelvtudással már a pályaudvaron (vagy ahol letesz akármilyen jármű) elakadnék... Hogy lehet munkát vállalni úgy, hogy mukkanni se tudok?
2017. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg nincs senkije, semmije, lehet, hogy jobb elmenni Magyarországról..azokhoz sem túl kegyes itt az élet, akik nem hajléktalanok.

Kint meg lesznek kalandjai, ha elég belevaló. De ha balf_asz, akkor bárhova megy, az marad, függetlenül a hőmérséklettől.

2017. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!