Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt kiskunhalasiak?

Vannak itt kiskunhalasiak?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legjobb középiskola?
2017. jan. 22. 21:17
 1/6 anonim válasza:

Szia! Én halasi vagyok :)

Szerintem a Bibó a legérdemesebb, én is oda járok. Az oktatással meg van mindenki elégedve, nagyon jó tanáraink vannak, tényleg mindenkiből kihizzák a legjobbat! Átlagban mindenkinek megvan legalább egy darab középfokú nyelvizsga tizenegyedikre, de sokan mennek felsőfokra és/vagy C2 nyelvvizsgára is. Tudsz angolt, németet, oroszt, olaszt vagy franciát is tanulni, mivel nálunk legalább két idegen nyelvet tanítanak, de ha hatosztályosba jössz, akkor két évig latinul is tanítanak. Ha nyolcadik után jönnél, latinul akkor is tanulhatsz, bárki felveheti harmadik nyelvnek :) Évfolyamonként van egy peres, egy reálos (emelt matek) és egy humános (emelt magyar) osztály, de a kielncedik évfolyamon már van nyelvi osztály is. Itt van lehetőséged focizni, úszni, kézilabdázni vagy akár röplabdázni is, sportban is sikeresek vagyunk :D nem mellesleg, maga az épület nagyon modern és a tanáraink is rugalmasak, az osztálytermeket ki lehet festeni (a mienk is ki van, még tapétánk is van), sokszor rendeznek zenés szüneteket, rengeteg lehetőség van fellépésekre és versenyekre, városi rendezvényeken szereplünk. Évente rendezük egy karaokeestet is, ahol néha még a tanárok is énekelnek velünk :D Van színjátszó szakkörünk és művészműhelyünk is, ahol szabadon rajzolhatsz és alkothatsz, temérdek rendelkezésedre álló anyaggal. A Bibós menza egyébként totál megéri, finomakat adnak ;) jól felszerelt, erős iskola, innen mindenki egyetemre kerül, hármasnál rosszabb érettségit pedig akkor se tudsz letenni, ha semmit se tanulnál. Én csak ajánlani tudom a Bibót :)

Ha lenne kérdésed, Írj priviben, de azt hiszem mindent elmondtam amit csak lehetett :DD

2017. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Bibóban érettségiztem. Színvonalra az a legjobb. Viszont nagyon sznob hely. Akinek ez nem jön be, más típus vagy nem tud beilleszkedni, az xarul fogja érezni magát ott.
2017. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
48%
Én a Humánba járok ugye ez szakközépiskola annyiból van könnyebb dolga a gimiseknek hogy nekik csak human meg ral tantargyaik vannak a szakközepeseknek meg vannak szaktantárgyaik is. Igazabol mindenki isteníti a Bibót de szerintem egyik iskola se különb a masiknal. Érdemes elmenni nyíltnapra de nekem eszem ágába se jutott volna hogy gimis legyek. Ugyan azt tudod elérni, és nem a tanarokon mulik.. mindenhol van jó és rossz
2017. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Humán ;) Nem rosszabb semmivel sem, mint a gimik vagy a Tekó!
2017. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Humán lett a Vári neve?
2017. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem a Bibo egyaltalan nem jo gimi. Ha olyan tanarokat fogsz ki, mint amilyen a legtobb, akkor nagyon fogsz szenvedni es emelt erettsegirol ne is almodj. Eselytelen. En is ugy volt, hogy emeltezek matekbol, de esely sincs ra. Nem keszitenek semmibol. Van par targy ami jo, de a legtobb nem.

Szoval en semmikeppen se ajanlom.

2017. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!