Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg ennyire gáz lenne,...

Tényleg ennyire gáz lenne, hogy ennyi idősen egyedül élek?

Figyelt kérdés

Lehet rossz a kategória, szoval bocsánat.

A helyzet a következő: szeptemberben kezdtem az egyetemet Pesten, vidékről költöztem fel. Van Pesten egy lakásunk, ideiglenesen megkaptam. Ket szobás, az egyiket nappalinak hasznalom a másik a halom. Egyedül elek, baratom jelenleg nincs, de persze nagyon vágyom ra, de ez is egy mas téma. A probléma az, hogy akárhányszor valaki (egyetemről emberek például) hogy egyedül elek mintha megváltozna rólam a véleményük. Mintha gaz dolognak tartanak, állandóan megkérdezik, hogy nem rossz egyedül es megy erről a beszélgetés. Holott en nem ertem gaznak, persze néha napján nem tul jo, főleg ha semmi dolgom es meg egesz nap a tv hogy ke érezzem magam egyedül, de ezen kívül jo dolognak tartom, mert azt tehetem amit akarok, bármikor bárki aludnal nálam (barátnőkre gondolok), tudok tanulni, ráadásul meg tanulok önállósodni. Viszont olyan mintha mindenki a korosztalyomban ezt egy nem normális dolognak fogna fel.

Baratnokbol is kevés van nekem sajnos, szoval nagyon gyakran nem tudok eljárni itthonról, de ha nincs dolgom elnezek rokonaikhoz ilyesmi. Szoval nem igazán nevezném magam maganyosnak, habár tény, hogy néha nem a legjobb dolog. Ráadásul anyukám szerint ezzel el fogok szokni attól, hogy mással lakjak es ha egyszer ugy alakulna, hogy lesz egy baratom akivel osszekoltoznenk rosszul viselnem.

Mi a véleményetek erről a témáról? Szerintetek gáz vagy nem? Csak kíváncsiságból kerdezem, mert kezdem emiatt magam rosszul érezni, mert mi van ha mondjuk a kiszemeltemmel lesz erről szo, es akkor majd o is furán nez rám, hogy ennyi idősen egyedül? Mar kezdek azon gondolkozni, hogy mindenkinek inkabb azt mondom, hogy egy barátnőmmel lakok hogy ne nézzek rám furcsa szemmel...

19/L



2017. jan. 28. 07:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz, nagyon szerencsés vagy.
2017. jan. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Annyi baj legyen hogy nincs ott senki.

Kalambónak is volt felesége de sosem látta senki.

2017. jan. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Egyáltalán nem ciki :D Azért ilyenek a reakciòk,mert a többség még a kolit is nehezen tudja kifizetni sajnos. Ott vagy te,aki arra sem szorul rá,hogy kiadd a másik szobát. Ez sok embernek szùrja a szemét,csak nem mondják ki,inkább "fikáznak",hogy mi az,hogy egyedül laksz. Anyud szerintem azért örülne,ha mással laknál,mert félt egyedül,az anyukák már csak ilyenek! :D

2017. jan. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz. Főleg ha így jól érzed magad. Addig se kell szétdobált zoknikat szedegetned a pali helyett.Az meg úgy is jönni fog.
2017. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Semmi gáz nincs ebben, épp ellenkezőleg, számtalan előnye van, amiknek egy részét már fel is soroltad. Inkább az irigység lehet a háttérben, hogy neked van saját lakásod.


Ha pedig barátot keresel, akkor kimondottan előnyös a helyzet, hiszen adott egy hely, ahol kettesben lehettek, és nem zavar senki más. Épeszű férfi csak örülni tudna ennek. Ha valaki ez miatt néz rád furán, akkor az egy idióta.

2017. jan. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy 3-s írta, a legtöbb diák nem engedheti meg magának a saját lakást, főleg Bp-en nem.

Abban anyukádnak igaza van, hogy aki sokáig egyedül él, nem kell alkalmazkodnia senkihez, nem lesz elég rugalmas a társas kapcsolatban. Önzővé válhat. Te még fiatal vagy, bár gondolom tesód sincs, akihez eddig kellett alkalmazkodnod. Azért csak emiatt ne pasizz be. Több év kell, míg vk berigolyásodik és alkati kérdés is.

Sok sikert a tanuláshoz és szerezz jó barátokat.

2017. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
irigykednek csak, valszeg aki furan nez rad nagyon irigy lehet mert lehet ö olyan emberekel el egyutt akik budosek trehanyak hulye szokasaik vannak felzabalnak mindent nem tudnak kompromisszimut kotni na ilyen emberekel aztan pokol lehet az elet, lehet hogy az illeto meg tanulni se bir toluk rendesen, orulj hogy egyedul vagy, szerencses lany vagy.
2017. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, de buta vagy. :D Nem azért, mondják, mert gáz, hanem azért, mert irigykednek. :) Szeretnének ők is egyedül lakni és nem a szülők nyakán élni vagy kollégiumban, albérletben osztozkodni egy rakás idiótával az életterükön, csak nekik nem adatott meg az a szerencse, hogy egyedül élhessenek.
2017. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
igen gáz, gyorsan szedj össze valakit, csakhogy megfelelj mások elvárásának!
2017. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Lol, masnak meg ennyi idosen az anyja mossa a gatyajat.

Irigyseg csak, ha jobban megnezed sarga lesz az arcuk. En 28 eves koromig laktam egyedul, franc sem szolt meg erte.

2017. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!