Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket mi szomorít el a...

Titeket mi szomorít el a mostani időszakban? Milyen problémáid vannak?

Figyelt kérdés

Bárki válaszát szívesen várom, és kérek mindenkit hogy senkit se nézzenek le azért ha nem eget verő probléma. Mindenkit bánthat valami nagyon erősen.


Nekem semmi különösebb problémám, ami pedig vagy pl a magányosság vagy szimpla rossz kedv azt sör és barátok mellett el tudom kergetni.


Eddig pl nagy problémám volt hogy nem találtam meg az igazi baráti társaságomat.



2017. febr. 4. 10:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vannak barátaim, mégis magányosnak érzem magam..
2017. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap például elkeserített egy félreértés. Mire igazán szomorkodni kezdtem volna, meg is oldódott, de addigra már megittam egy pohár méregerős bort :D Túl szélsőséges és túl hirtelen ember vagyok, jól látszik. Ezt nem szeretem magamban, és most, hogy leírtam, kicsit el is keseredtem miatta.
2017. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Más is magányos, csak nem meri mutatni. A bor nem megoldás. Lehet, hogy egyszerűen zárkózott típus vagy. Nem mindenki lehet haverkodós. Nem is kell annak lennie. Légy magad!
2017. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A gimiben egy gyerek állandóan azzal szekált, miért nem járok társaságba. Mert ő járt. Különbözőek vagyunk. Nem kötelező társaságinak lenni.
2017. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
magányos és boldogtalan vagyok a barátom mellett...már egy ideje nem vagyok boldog, és nem szán rám elegendő időt...félek hogy szakítás lesz belőle...:(
2017. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát, mondjuk egy párkapcsolat nekem sem ártana szerintem...
2017. febr. 4. 11:59
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
a boldog párkapcsolat az mindenkinek jót tesz, de a rossz, az megmérgezi a lelket, és borúsan látsz mindent
2017. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég halt meg Anyukám, és ahogy múlik az idő, egyre rosszabb, mert úgy érzem, távolodom tőle. Nincsenek barátaim, itthon ültem mindig is. Van egy tesóm, aki állandóan a pasijánál van, múltkor sírva kérleltem, hogy aludjon itthon egy éjszakát (itt lakik amúgy), mert nagyon beütött Anyu hiánya. Nem maradt, mert meg kell tanulnom egyedül lenni - mondja ő, aki életében 24 órát nem volt egyedül.
2017. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de elég görény testvéred van... Próbálj meg írni egy könyvet, sokat olvasni, zenélni, vagy zenét hallgatni, bármit ami tereli a figyelmedet! :) Minden jót kívánok neked :)
2017. febr. 4. 12:18
 10/20 anonim válasza:
82%

szia:)

egyébként hány éves vagy?

én amúgy depresszióval küzdök már több, mint 1 éve, és mindennap elég nehéz...

2017. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!