Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek szokott olyan lenni,...

Nektek szokott olyan lenni, amikor azt érzitek, hogy mindenki kihalt körülöttetek?

Figyelt kérdés

Amikor senki nem válaszol vissza facebook-n, el sem olvassa az üzenetet. Több kérdést is írsz ki gyk-ra és 0 komment van, kinézel az ablakon és senkit nem látsz az utcán, arról nem is beszélve, hogy még az idő is olyan, mintha most lenne az apokalipszis. Aztán ránézel egy hírportálra és kis túlzással még mindig a több napon hírek szerepelnek a címlapon. :D

Ilyenkor mégis mi a f***t csinálnak az emberek?

Ti az ilyen szürke hétköznapokat, hogy szoktátok tölteni? Vagy egyáltalán nincs is részetek ilyen napokban? Mit csináljak, hogy állandóan inger érjen?



2017. febr. 7. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szokott. Olyankor megyek el egyet futni, vagy nyáron ki a kertbe, rossz idő esetén meg beteszek egy filmet, vagy játszok valamit a gépen.
2017. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szokott. :D

Mondjuk én szeretek egyedül lenni. :D

De ha ennyire zavar, akkor menj el egy plázába, ott állandó inger fog érni, elhiheted.

2017. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szokott néha, főleg ilyen esősebb napokon, de nekem ez tökéletes :D Imádom az ilyen napokat, főleg, hogy kevés van belőlük... Néha ez is kell.
2017. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elég ritkán :D en imádom mert akkor magamba szoktam beszélni :D
2017. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nekem évek óta hasonló az életem, de mostanában teljesen. Nem tartom senkivel a kapcsolatot, facebookon sem vagyok fent, csak vagyok itthon, szörnyű. Változtatnék már nagyon rajta, de fogalmam sincs hogyan. Túlságosan bezárkóztam, nem tudok nyitni az emberek felé, de tudom ez csak egyre rosszabb lesz...
2017. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van egy jo ötletem ami boldogit!VERD KI! HA CSAJ VAGY AKKOR MEG NA TUDODTE ;) :D
2017. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!