Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tanácsoltok nekem?

Mocskos9 kérdése:

Ti mit tanácsoltok nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már több hónapja észrevettem hogy egyedül vagyok. Persze vannak "haverjaim", de mégis magányosnak érzem magam. Nem találom azt az embert akivel bármit megoszthatok és elmondhatok (LB). Úgy érzem nincs senki akire számíthatok és hogy senkinek sem vagyok fontos.Mit tegyek ezek ellen ? Persze mint mindenkinek nekem is vannak boldog napjaim, de mostanában inkább a rosszak vannak előtérben. Szerintetek meg fogom azt az embert találni akire számíthatok ? Ti ezeket az érzéseket hogy viseltétek? Én egyszerűen nagyon rosszul, úgy érzem itt a világ vége.(Ezt tudom hogy elég furán hangzik, meg biztos senkinek sem kellemes érzés, de én ilyenkor nagyon mély ponton vagyok és nehezen tudok visszajönni. ) A válaszokat előre is köszönöm nektek!♥ L/14

2017. febr. 9. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem vagy elkésve. Már huszonévesen sokkal nehezebb lesz.

Most beszélgess, ismerkedj minél több emberrel és előbb-utóbb biztos meglesz az a barát.

2017. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipoben vagyok, sok emberrel vagyok mindig kapcsolatba pl munka vagy idoszakos baratsago, de csak egy baratnom van 10 eve, de o sem ngyon foglalkozik velem, mert masik varosba elek, es csak 2 hetente latogatok hozza, o hozzam sosem, en elfogadtma vannak ilyen tipusu emberek, gyerekkoromban is ez volt, valaki a tarsasag kozepe, valaki egyszeruen nem, ez nem a te hibad...nemis hiba ez...
2017. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!