Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti eladónak akarnak alkalma...

Bolti eladónak akarnak alkalmazni viszont én nem tudok sem kasszázni sem angolul beszélni! Mit tanácsoltok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tartok tőle, hogy ez gondot okoz! A munkáltatóm azt mondta, hogy majd megoldjuk, viszont én szerintem csak gyorsan fel akar venni 500 forintos órabérért egész napra!

Tartok tőle, hogy nem ismerném ki magamat a munkában, nem voltam még eladó fizikai munkákhoz vagyok szokva! Ide járnak külföldiek is néha és őket is ki kéne szolgálni viszont csak az elején lenne mellettem a tulaj utána egyedül hagyna a boltban! Egymást váltanánk naponta!



2016. nov. 28. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:

A munka kényelmes lenne szinte csak törzsvendégek járnak oda néha betéved egy két idegen és néha egy két külföldi!

A főnök szimpatikus ember és nyugtatgatott, hogy fog menni!

Viszont nem szeretnék sem neki sem magamnak csalódás okozni!

2016. nov. 28. 19:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha megfelelően odafigyelsz, a kasszázással nem lesz semmi gond, az angol ismeretének hiánya viszont már elég csücskös.. én azt nem vállalnám
2016. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk ha akarod azért megpróbálhatod ám, hogy az első 2-3 napban mennyire megy a dolog... Nem kell befosni, nem egy tesco/spar ahogy írod, ahol percebként jön 50 ember, hanem naponta csak néhány ahogy írod, ráadásul mondta, hogy az elején ott lesz megmutatja.


Nekem sem volt közöm hozzá, de 2-3 nap alatt meg lehet azért tanulni azt, felírod magadnak. Ha gáz lenne, még mindig ott a teló.

Mellesleg ha nem fog menni, akkor nem fog alkalmazni mert nem hagy egyedül a kasszánál egy boltban.

Szerintem kicsit túlparázod ezt. :D


Az angol meg olyan, hogy ha a főnököd azt mondja nem baj, akkor nem baj. Google- > keress pár joker mondatot angolul írd be hogy "kereskedelem angol kifejezések" ha akarsz, de az a néhány külföldi túléli így is valszeg.


Na mindegy, próbaidő alatt amúgy bármikor ott hagyhatod, egy próbát ha amúgy szeretné a munkát, megér. Csak úgy fogod meglátni, hogy menne-e.

2016. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki magad! Beszéld mega főnökkel , hogy dolgozhass 5-6 napot egyszerűsített bejelentéssel (EFO) így te megtapasztalod, hogy milyen és ő megtudja, hogy milyen vagy és kis pénzed is lesz.
2016. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, milyen

fajta bolt ?

2018. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vlmi

népművészeti ?

2018. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!