Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felnőtt korban barátokat...

Felnőtt korban barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Miért ilyen nehéz? Vagy csak nekem nem megy? 27.l.
2017. febr. 23. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sem akar összejönni. :S

25/L

2017. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Talán nagyobb az igényetek? 27/F
2017. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Nekem sem megy évek óta, már le is mondtam róla és inkább a karrieremre koncentrálok. Ha meg esetleg ágyasra lenne szükségem, akkor kibérelek majd valakit pénzért, egyre több ilyen szolgáltatást nyújtó személy létezéséről van tudomásom. Egyelőre azonban jól elvagyok az önkielégítéssel, nem igazán van többre igényem. A kérdés azonban az, hogy miért szeretnél barátokat. Mit várnál el tőlük és mit nyújtanál számukra?
2017. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem, nekem kevés az önbizalmam. Én nyitott vagyok mindenre, és szívesen barátkoznék. :)

25/L

2017. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
3-as NE MONDJ LE RÓLA! Fiatal vagy még! :) Midegyőnknek lesz, én is szeretnék bepasizni már nagyon! :3 <3
2017. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én csak sima barátokat szeretnék, akikkel lehet beszélgetni, elmenni ide-oda, foglalkoznak velem + én is velük. stb.

Aki gondolja, írhat nyugodtan privátot :)

2017. febr. 23. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:

azonos érdeklődési körű embereket keress akikkel tudsz beszélgetni, szórakozni :)


24F

2017. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy tudjátok megnyílni egymás felé. Ezt nem azonnal kell, de ettől lesz tartalmas a barátság ez alakít ki kötődést.
2017. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

általában az ebben a csapda, hogyha sokáig nem megy, tényleg jön az önbizalomhiány, és ezáltal ha lenne is lehetőség ismerkedni, hiába gondolod azt, hogy nyitott vagy, valójában nem tudsz nyitni, nem tudsz megszólítani senkit.


én is ezen a ponton vagyok, és nagyon bosszantó.

munkahelyem is egy kisvállalkozás, 5-en vagyunk a főnökkel együtt, de gyakorlatilag csak én vagyok 30 alatti, ők meg 40 felett, minimális az egyezőség az érdeklődési körben is, meg úgy bármiben is, ami ahhoz kellene, hogy egy kötelező munkahelyi ismeretségen túl el tudjon mélyülni a dolog.


18 év alatt ott az iskola, ahol össze vagy zárva 20-30 veled egykorúval, azok közül könnyebben találsz olyan embert, akinek egyezik az érdeklődése.

2017. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmit szeretnék :/

24/N

2017. febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!