Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosnak érzed magad?

Magányosnak érzed magad?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért?



2017. febr. 26. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen eléggé. Mivel nem igazán tudok kivel beszélgetni pedig néha nagyon jó lenne. 25/F
2017. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon. Mert a férjem csak magával van elfoglalva...
2017. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Mert nincs senkim.
2017. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon, mert nem lehetek együtt életem szerelmével. Nem tudom, mit kezdjek az életemmel, kiszakítottak belőlem egy részt. Nincs kedvem élni egyszerűen. Plusz, ha belegondolok, hogy másé lesz, mást fog szeretni majd egyszer, kikészülök. :)
2017. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Néha igen. Alapvetően nem lenneokom panaszkodni, mert szerető családom van, és a szüleim mindig mellettem állnak és támogatnak abban, amit szeretnék, de ha ettől eltekintünk, akkor igazából egyetlen egy barátom sincs és nem hiszem, hogy lesz valaha is, mert elég komoly nehézségeim vannak kommunikáció terén. Én sokszor elvagyok egyedül, akár a saját gondolataimmal is, vagy lefoglalom magam valamivel, de van amikor úgy szívesen beszélgetnék mondjuk egy velem egykorúval, hogy ő milyennek látja a világot vagy az élet dolgait.
2017. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én régen magányosnak éreztem magam, egy tiszta kis porfészekben éltem vidéken, de igazából nem adódott meg a lehetőség, hogy megtaláljam azokat az embereket, akikkel igazán jót tudok beszélgetni szinte bármiről.

Legalábbis én ilyen ember vagyok, emiatt pedig vidéki életemet webchateken töltöttam és ott beszélgettem.


Most viszont már felköltöztem Budapestre, itt már nem tapasztalom a múltbéli hiányokat, és boldognak érzem magam, és egyáltalán nem vagyok magányos.

Persze megvan a privát szférám, szeretek egyedül lenni, de igazából olyan társam is van, akit még ezekbe is be merek avatni, szóval semmi okom a panaszkodásra. :)


Azért szeretek feljönni ide is, ha van időm, mert itt is sok érdekes embert ismertem már meg.

2017. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Kiválóan elvagyok a sok idióta nélkül.
2017. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Vannak barátaim, de egyedül is mindig elfoglalom magam, vannak dolgok, amiket szeretek, ezekre koncentrálok, és amúgy is jön a tavasz, úgyhogy ez boldoggá tesz :D
2017. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Világéletemben az voltam, pedig próbáltam nem így lenni. Még párom is van, de mellette is annak érzem magam.
2017. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is ide tartozom. Esetleg valaki szeretne beszélgetni és megismerkedni? Elüznénk a magányt
2020. nov. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!