Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy, hogy nem tudsz aludni mert magányosnak érzed magad?

Figyelt kérdés

Alvászavar, hajhullás, egyéb pszichikai/pszichés problémák mert nem találod az igazit? Esetleg valami más hiányzik?


Felmérés szempontjából kérdezem. Jó lenne, ha minél többen válaszolnátok!Köszönöm!


Az is írhat, akinek van párja, mégis magányosnak érzi magát mellette!


2013. máj. 5. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.Tudok aludni.Nem zavar semmiben.Csak néha rám tőr a magány
2013. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sokszor van, hogy nem tudok aludni, de sosem azért mert magányosnak érzem magam. inkább örülök, hogy nem vagyok olyan kapcsolatban amit nem akarok.
2013. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én tudok. vagy lehet nem vagyok elég magányos xD
2013. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokszor nem tudok aludni, a hajam is hullik. Magányos vagy, de nem hiszem, hogy ez állna a hátterükben.:/ vagyis jó lenne, ha nem ez állna a hátterében.
2013. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én minden este egyedül fekszem le az ágyamba. Forgolódok, sokáig nem tudok elaludni, és azon agyalok, hogy mit ronthattam el, hogy nem tartok még sehol sem másokhoz képest, pedig nagyon sokat tanultam és nyitott személyiség vagyok. Volt pár barátnőm is, de a legkomolyabb volt a leggerinctelnebb velem és attól félek, hogy annyira kihatott a személyiségemre, hogy emiatt vagyok sikertelen csomó mindenben. Igen, kezdek rámenni, mert most még állásom sincs. Már elgondolkodtam azon, hogy beleugrok a Dunába.
2013. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy időben volt, de rájöttem, hogy van bal kezem.
2013. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
velem ez nagyonsokszor van..volt olyan időszakom hogy reggel 5kor elaludtam és 9kor már keltem. egésznap nem ettem csak este egy kicsit..mind ezt egy pasi miatt. mostanában talán okosabb lettem és ezeket nemcsinálom de alvás zavar az még játszik pl ma is 3kor aludtam el fél 10kor keltem de csak anyum miatt keltem ma akkor.Viszont minden este gondolkodok a pasin nagyon szeretem:/ esti suliba jarok ugyh azért érek rá felkelni ha vkiben felmerül a kérdés.
2013. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem B-vitamin hiány ez?


amúgy volt olyan, hogy nem tudtam aludni, mikor hasonló nyűgeim voltak; sokat járt az agyam.

2013. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van bizony. Még sírni is szoktam...
2013. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Férfi létemre igen, szoktam!

A hajam (még) nem hullik, de pszichikai tünetei már felfedezhetők egy hozzáértő számára (gondolom).

29 F

2013. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!