Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy 10-es skálan annyira...

Ha egy 10-es skálan annyira megakarom magam ölni hogy 528-at mondok mit kellene tennem? :D

Figyelt kérdés
2 hónap telt el 2017-ből és én már idegileg kivagyok... Naponta jár a fejembe az öngyilkosság és hasonló dolgok... 1 éve még semmi bajom nem volt, boldog voltam milyen király volt... Egyszer csak hirtelen minden megváltozott... Kapcsolatok mentek tönkre, barátok hagytak hátra, egyedül lettem és senki nem szeretett.. Mit kellene tennem? Hogyan szerezzek egy kis motivációt :))))

2017. febr. 26. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A :) jelek lebuktattak, hogy nem gondolod komolyan.
2017. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Azonnal keress fel egy pszichológust!
2017. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mit vártok ezzel a napi hisztivel, gyerekek? Könyörgést, hogy "jaj ne, ne csináld" vagy mit? Unatkoztok?
2017. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Manapság igaz barátot, őszinte társat nagyon nehéz találni. Felnőtt korban pedig még nehezebb lesz barátkozni. Mennyi idős vagy?
2017. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele, valakinek mennyire hiányoznál, ha nem lennél többet.

Nem? De.

Gondolj arra mennyi mindenki szeret, még ha nem is mondják.

Gondolj arra, hogy előtted a jövő, még bármi megtörténhet. BÁRMI.

Lehet, hogy holnap elüt egy busz, de az is megeshet, hogy 30 évesen a világ egyik legismertebb embere leszel.

Mit szeretnél elérni az életben? Pl., hogy visszakapd a barátaid, vagy a régi jó életed, hogy mindennap örülj? Hogy boldoggá tégy és segíts másokon?

Csak gondolkozz el ezeken, motiváljanak ezek, és ne menj híd vagy kések közelébe. :) van értelme az életednek, kár hogy nem veszed észre :/ ;)

2017. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az ongyilkossaghoz szerezz inkabb motivaciot h tul legyel rajta.

Amugy meg kamaszkent még sok mindent nem lattal az eletbol, légy türelmes.

Majd az ido segiteni fog.

2017. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
próbálj mindent rendbe tenni, szerezni új barátokat és visszaépíteni a király korszakod. sokaknak egész életében nem volt meg ez a király korszakuk mégis itt vannak az élők között...
2017. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Király korszakod???


Te vagy az Mátyás??? O.o

2017. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én 10-es skálán hogy mennyire szeretnék meghalni 10000-et mondanék. Az most a legnagyobb vágyam hogy szűnjek meg létezni. Ismerős érzés.
2017. márc. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"hirtelen minden megváltozott... Kapcsolatok mentek tönkre, barátok hagytak hátra, egyedül lettem és senki nem szeretett.." - hogy lehet, hogy hirtelen változott meg minden? lehet, hogy te változtál meg? Ay a barát, aki elhagy, nem volt barát. Aki tényleg szeret, az most is szeret. Te kit szeretsz?
2017. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!