Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak nekem nincs szeretethiányom?

Csak nekem nincs szeretethiányom?

Figyelt kérdés

Nem is értem ezt az egészet. Miért más emberektől kell várni a szeretetet? Miért kell mondjuk egy kapcsolat ahhoz, hogy valaki boldog legyen? Egyedül nem tud boldog lenni, nincs élete, személyisége, hobbija?


Miért kell mindent más emberektől függővé tenni? Miért nem tudnak ezek az emberek egyedül is boldogok lenni?


Én egyedül vagyok, és boldog vagyok. Nem függök érzelmileg másoktól, ezért nem értem.


2017. febr. 28. 18:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A szeretethianyt meg annyira szánalmasnak tartom. Annyi mindenből lehet szeretetet meríteni, hogy lehet valakinek ebből hiánya??
2017. febr. 28. 18:20
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Mégis itt bizonygatod hogy nem érdekel :)
2017. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam benezek ebbe a kategóriába, és elkeseritoek voltak a kérdések. :)


Nem bizonygatok én senkinek semmit, szar lehet úgy élni, hogy mindenkinek bizonygatni kell

2017. febr. 28. 18:25
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Én sem értem.

Önálló ember vagyok, aki nem kapcsolatfüggő, jól érzem magam a bőrömben.

2017. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoltam benezek ebbe a kategóriába, és elkeseritoek voltak a kérdések."


Elkeserítőek?

Majd nézz be karácsonykor, szilveszterkor és Valentin-nap táján! :)

De készíts vödröt, mert folyni fog a gépedből a könny és a nyál!

2017. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

A kapcsolatfüggőség nem egyenlő a szeretethiánnyal. A szeretethiány nem jelenti azt, hogy valaki nem lehet önálló. De nem fogod úgy leélni az életed, hogy nem fog hiányozni az, hogy valaki szeressen. Lehet, hogy ez 70 éves korodban fog előjönni, de előfog.

És ezt nem azért írom, mert nekem szeretethiányom van. Nincs, csak nem bírom az ilyen fennhéjázó, nem hogy 0, de mínusz 100 empátiával rendelkező f_szokat, mint te. Akinek tényleg szeretethiánya van, és nem csak sajnáltatja magát, annak oka is van rá. Az az ok pedig sokszor rajta kívül álló. Szeretetre meg mindenkinek szüksége van, neked is lesz előbb-utóbb. Csak ilyen hozzáállással nehezen fogod megkapni.

2017. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jelenleg is kapok szeretetet, például a munkahelyemen. Olyannyira nincs empátiám, hogy beteg emberekkel foglalkozom.... :)


Karácsonykor sajna nincs időm itt lenni, szilveszterkor is programom van... :D...

2017. febr. 28. 19:11
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó lehetsz a munkádban...
2017. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

#6/8


Ezt írta a kérdező:

" Annyi mindenből lehet szeretetet meríteni, hogy lehet valakinek ebből hiánya??"


Figyelmedbe ajánlanám az értő olvasást!

Nem a szeretetet utasította el a kérdező, azokat az embereket nem érti, akik nem találják meg az életben a töltődésükhöz szükséges szeretetmennyiséget.


Egyébként teljesen felesleges volt lef.szoznod és sértegetned a kérdezőt, mert fel mert tenni egy kérdést, amit valójában te nem értettél meg.

(Amellett ez sokat ront a válasz színvonalából.)

2017. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Te meg azt nem értetted meg, hogy én nem valaminek a szeretetéről írtam, hanem emberektől kapott szeretetről, merthogy anélkül sem fog tudni élni. Úgyhogy ne nagyon oktass ki az értő olvasásról.
2017. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!