Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki se ert meg igazan?...

Senki se ert meg igazan? Miert vagyok maganyos?

Figyelt kérdés
Csak az ex ertett meg,jelenlegi paromnal nem erzem a teljes osszhangot. Maganyosnak erzem magam,foleg egyedul.
2017. febr. 28. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is ... Pacsi.. :(
2017. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor miért nem keresel olyat, aki mellett boldog vagy?
2017. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor dobni kéne azt a jelenlegi párt, nem tudom, minek tartod, és szabadon keresni mást.
2017. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hiaba keresnek nem talalok ugysem. Legalabb a mostani valamennyire megert.
2017. febr. 28. 23:24
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
És ennyire társfüggő vagy hogy nem tudsz meglenni magad? Azért felesleges és szemétség együtt lenni valakivel, hogy az önös érdekeidnek kedvezz. Neked jól esne ha valaki azért lenne veled, hogy ne legyen egyedül és játszana az érzéseiddel? Szerintem sürgősen kezdj el szakembert felkeresni de ne tedd tönkre más ember érzelmi világát, ha nem érzed ugyanazt, amit ő. Tanuld meg az egyedül töltött időt értékelni.
2017. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De rosszul erzem magam egyedul, jobb ha valaki van mellettem. Ez nem tarsfuggoseg.
2017. febr. 28. 23:36
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
De, ez az.
2017. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy nevezhetem a másik érzelmeit való kihasználásnak is. Legalább közöld vele a szándékaid. Ugyanolyan ember mint te. Jogában áll tudni róla.
2017. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha boldogtalan vagy a kapcsolatodban akkor meg kellene beszélned a másikkal, vagy ha nem tudsz mellette boldog lenni, akkor keress olyat akivel ez összejöhet...

nincs értelme, hogy együtt vagytok így


24F

2017. márc. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha eldöntöd, hogy nem találsz úgysem, akkor valóban nem is fogsz találni. Ahhoz ugyanis nyitottnak kéne lenni.
2017. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!