Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan könyveket...

Ajánlanátok olyan könyveket ami fiatal szerelmes párról szól, akiknek nem jön össze a kapcsolat mert az egyik meghal, háborúba hívják stb? Olyanra gondolok mint a Romeó és Júlia, de nem kell feltétlen dráma legyen!

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 16:52
 1/7 V.Tina ***** válasza:
Jennifer Blake: Aranyláz. 500 oldalas regény, és Serena csak azt HISZI, hogy Ward meghalt... Hoysszú, jó a sztorija, FELNŐTT REGÉNY! Elég hosszú, nem biztos, hogy tetszeni fog... de nekem tetszett. :)
2015. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Móra Ferenc: Aranykoporsó
2015. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az eddigi válaszokat, az Aranykoporsó meg is van itthon, lehet neki is kezdek ma este! Mindenesetre kicsit több válaszra számítottam, vagy napjainkban már nem léteznek ilyen könyvek?
2015. jún. 20. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Graham Greene: A szakítás

Herman Hesse: Gertrúd

Márai: Az igazi

Schiller: Ármány és szerelem (dráma)

Molnár Ferenc: Liliom (dráma)


2-es voltam. :)

2015. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm, elkezdtem olvasni az Aranykoporsót. Eddig utáltam a magyar írók könyveit főleg a régebbi korokét, de ezután azt hiszem alaposabban körül kell néznem nagyszüleim könyvespolcán :D
2015. jún. 26. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Aranykoporsó az egyik kedvenc könyvem. Kétszer olvastam, plusz a feleségemnek is felolvastam a nagy részét.
2015. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagyzsófia92 ***** válasza:
Molnár Tóni: tépődések
2017. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!