Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek soha nem voltak emberi...

Akinek soha nem voltak emberi kapcsolatai, minek éljen?

Figyelt kérdés

Nekem például soha nem voltak. De nem csak emberi kapcsolatok, hanem életem sem volt: nem voltam 10 éve már sehol sem. Kimaradtam mindenből. Nem volt fiatalkorom.


Igaz, most már valamennyire tudok beszélgetni másokkal, de addig nem jutunk el, hogy elmélyítsük a kapcsolatunkat.


Mondok egy példát: Az egyik ugyanannyi idős munkatársammal, mint én, jól elbeszélgettünk, viszont neki van csaja, megy ide-oda, úgyhogy be is fejezem vele a lógást, mivel előbb-utóbb úgy is fény derül arra, hogy milyen szánalmas és gyáva vagyok.


De már annyira szorongok, hogy nem tudok változtatni ezen. Most mit csináljak? Minden perc szenvedés már lassan.


21/F


2017. márc. 2. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"nem voltam 10 éve már sehol sem. Kimaradtam mindenből. Nem volt fiatalkorom."


21 vagy, most vagy fiatal akkor miről beszélsz te itten ? 10 évvel ezelőtt még általános iskolába jártál, vagy oda se jártál ?

2017. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy az olyan helyeken, ahova kedvtelésből és önmagától megy az ember, nem voltam.
2017. márc. 2. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
És miért nem ? (S)írod, hogy dolgozol, kezd azzal, hogy elmész qrvázni. Menj át a szexualitás kategóriába majd ott segítenek neked, hogy hol kell keresni a lányokat.
2017. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
2017-ben már nem divat a szenvedés.
2017. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha ne hasonlítgasd önmagadat másokhoz..Fogadd el jelenlegi helyzeted, és ha elfogadod, képes lehetsz átlépni a múltton, és nyitott maradni a jelenben lévő lehetőségekre.Ne azonosulj be ilyenekkel, hogy gyáva és szánalmas vagy..Amint beazonosulsz egy gondolattal, jellemzővel, a hatása alá is kerülsz.Ezérz ezt vedd észre, és akárhányszor észreveszed ezt magadon, mindig jusson ez eszedbe, és vonatkoztass el ezektől a gondolatoktol, érzésektől.Ne azt nézd, hogy mások milyenek, mert csak hasonlítgatni fogsz.Azt próbáldd meg élvezni, amiben épp benne vagy, akár egy cselekedetet, sétát, és meglátod, minden átalakul benned és rajtad kívül is.Mert már más szemmel, valódi lényed szemével nézed a dolgokat, nem pedig egy benned felépült kép szemeivel.Maradj a jelenben, foggadd el a dolgokat, és meg fogod érzeni, h csak a nézőpontod valtozott meg, de mégis minden megváltozott!
2017. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!