Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Túllépni a múlton?

Túllépni a múlton?

Figyelt kérdés
Azon, hogy egy csődtömeg és szerencsétlen vagyok, nincsenek barátaim, nem volt még barátnőm, nem voltam még bulizni, nem voltam még úgy sehol sem, és életképtelen is vagyok, félénk vagyok, nem tudok beszélni, nincs jövőképem, nincs életcélom, nincs iskolám, nincs semmim, egyszóval egy csődtömeg vagyok.
2017. márc. 15. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megfelel így ok. Ha nem, tegyél ellene. Változtass, pl azokon amiket írtál. Kezd a legegyszerűbbel.
2017. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden csak rajtad múlik. Először egy elhatározás, egy döntés majd cselekedet. Fejben dől el. Változtatni szeretnél? Akkor változtass. Azzal, hogy csődtömegnek titulálod magad, nem jutsz előrébb. Felimserted a problémát. Rendben van. Remek kezdés. Most kezd el a változtatást.
2017. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2017. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fancy88 válasza:
Szia! Történt valami nagyobb baj? Általában ha van valami akkor mindent rossznak lát az ember. És mennyi idős vagy ha megkérdezhetem? Vegyük sorra hogy mid van! Biztos vagyok benne, hogy van családod, ott vagy te magadnak , biztos van érdeklődési köröd,biztos van olyan amit élvezel csinálni, legyen az film nézés vagy olvasás, van időd és van jövőd. Nem lesz ez így mindig! :)
2017. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor 2 dolgot tehetsz:


Illedelmesen és gyorsan bevégzed életed, mert minek kínozzad magad tovább és itt minket az oldalon;)


Ha meg élni akarsz és nem így, akkor felállsz, elindulsz változtatni életeden.

Elmész egyedül bulizni...valamiért a lányok is jobban szeretik a "magányost";)

Kilépsz biliárdozni, csocsózni, bringázni...a közlekedésben megtanulsz beszélni, mert üvöltözni kell az autósokra, mint a gyalogosokra;)


Van interneted, kezd hasznosan felhasználni..., de akár csatlakozzál a youtube-os ingyenélőkhöz, akik ott tarhálnak lóvét gyerekektől is, de csinálnak valamit...igaz, megvetéssel néznek rájuk...


[link]

2017. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!