Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet túllépni a...

Hogyan lehet túllépni a negatív múlton és úgymond "új életet kezdeni"?

Figyelt kérdés

Ha valakinek az élettel kapcsolatban nem voltak pozitív tapasztalatai, ergo nem voltak barátai, barátnője, és úgy semmi pozitív élménye sem felnőttkoráig, az még tud -e változtatni?


Mert én úgy érzem, hogy nem. Az, hogy nem voltak emberi kapcsolataim, és mindenhonnan ki voltam közösítve, elvesztettem minden önbecsülésemet, és megvagyok győződve róla, hogy szar vagyok, semmit sem érek.


Többnyire ezért nem érdekelt, hogy például elvégzem -e az iskolát vagy sem, így nem végeztem el, direkt megbuktam, így most egy gyárban dolgozom. Mert nem inspirált semmi sem arra, hogy elvégezzem...


21/F


2017. márc. 6. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

a jelenre és a jövőre koncentrálsz, persze tanulva a múlt hibáiból!

tehát haladsz a céljaid felé és nem a múlton keseregsz

megpróbálod mindennek a jó oldalát nézni...

pl a gyári munka is jobb, mintha nem lenne munkád, megtapasztalhatsz bizonyos dolgokat...

és talán pont ez kell ez adja meg a löketet, hogy akarj tanulni, fejlődni!


24F

2017. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos elfogadni a múltat, nem szabad azon gondolkodni hogy mit tehettél volna máshogy mert nem tudsz visszamenni már a múltba. Ahogy az első is mondja a jelenre és a jövőre fókuszálj. Egyetemről buktál ki vagy középsuliból?
2017. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mult adott az életedben egy nehéz idõszakot, most arra törekedj,hogy mindent másképp tegyél.Fejleszd magadat és ne várj senkitõl sem megerõsitést.
2017. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez vagyok én is sajnos...de te legalább dolgozol valahol...

21f

2017. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy könyv Kerner Tibor: Sziklaszilárd Önbecsülés.

Olvasd el, segíteni fog!

2017. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!