Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen filozófiai/egyéb...

Milyen filozófiai/egyéb körhöz csatlakozást tudtok ajánlani azoknak, akik ki szeretnének szakadni a tömegből, másként élni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Na igen. Ilyen egy pózer. Ha valami filozófiával egyet értesz akkor csatlakozz. És ne csak azért csatlakozz be valahova hogy egyedi legyél, mert ezt még leírni is rosz.
2017. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azért, hanem mert nem tudok azonosulni a többség véleményével, másnak érzem magam. Nem többnek, nem jobbnak, de érzem képtelen vagyok azon az úton haladni, amin a többség. "Az út az erdőn kétfelé ment, a kevésbé járt tetszett nekem." (Robert Frost)
2017. márc. 15. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha találsz egyet, szólhatsz nekem is, kíváncsi lennék. :)
2017. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valahonnan kéne szerezni azért mégis barátokat.
2017. márc. 15. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Sátánizmus? NEM AZ ÖRDÖGIMÁDATRA GONDOLOK!!!!!

Nem vagyok az, de a sátánizmus 11 pontja pont az ilyen visszahúzódó emberekre jellemző szerintem. Csöndes, akkor szól ha kérdezik, stb. Tessék. Én eszerint élek, de nem azért mert sátánista vagyok, csak tetszika visszahúzódó "csendes gyilkos / zseni" életstílus.


[link]

2017. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én más nézeteket vallok mint a tömeg. De nem vagyok tagja semminek. Ezek a saját nézeteim.
2017. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hallgasd Puzsér Robi műsorait és nézz ki egy "Apu" előadásra. Feltéve, ha lesz még.

Amúgy lány vagy, vagy fiú?

2017. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na jó...Ehhez inkább nem fűzök semmit,személy szerint ha tényleg velősen szeretnék erről a kérdésről nyilatkozni,az első hozzászóló véleményét támogatom. :)
2017. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, valóban felnőtt férfi. Nincsenek barátaim.
2017. márc. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!