Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is érzitek azt, hogy...

Ti is érzitek azt, hogy mindenki éli az életét, ti meg semmit sem csináltok?

Figyelt kérdés

Tehát azt látom, hogy mindenkinek vannak programjai, mennek ide-oda a haverjaikkal, van barátnőjük/pasijuk az embereknek, én meg semmit sem csinálok, soha nem voltak barátaim, nemhogy barátnőm...


21/F


2017. márc. 17. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Az élet nem szórakozás. Az élet munka. Kőkemény munka.
2017. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ne másokhoz hasonlítsd magad.

Ne mások életére vágyj. Te mások életéből csak a jót látod. De ha belegondolsz, biztosan nekik is van ezerféle bajuk, csak arról te nem tudsz.

2017. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hova mennek mások, amíg én azt csinálhatom, amit szeretnék.
2017. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval, mindenki tele van problémákkal, csak azt mint külsős, nem veszed észre, nem tudsz róla. Haverok? Simán otthagyják a másikat a szarban. Saját szememmel láttam már ilyet, nem is egyszer. Barátnő, pasi? Több a szar kapcsolat, mint a jó, amit még véletlenül sem irigyelnél. Sokaknak a családi hátterük is nagyon rossz. Szóval hidd el, nem mindenkinek habostorta az élet.
2017. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, nekem is olyan az életem mint neked. Aztán a hét 5 napján ebédidőben azt hallgatom a kollégáktól, hogy nekem milyen jó, hogy nincs feleségem/bnőm/gyerekem aki beosztja a keresetemet meg a pénzemet.


De arra, hogy "miért hoztad akkor össze a gyereket, miért van bnőd?" kérdésre, csak azt tudják mondani, hogy mert kellett.

2017. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!