Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek miért nem lettem...

Szerintetek miért nem lettem öngyilkos? Mi lehet, ami életben tart ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
30as férfiként, teljesen magányosan, se barátok, se barátnő. Az életem csak a munkából meg az otthonlétből áll. A régi ismerősök fokozatosan eltűntek, ha pl. ráírok valakire fészbúkon, nem ír vissza vagy leráz. Élőben nincs hol ismerkednem, és kedvem, erőm sincs már. Szörnyű érzés ez a magány, és hogy senki nem érdeklődik irántam. Ez már jó ideje így megy, és a legtöbb ember a helyemben szerintem már évekkel ezelőtt megölte volna magát. Fogalmam sincs, hogy engem mi az, ami életben tart ilyen szörnyű körülmények ellenére is. Szerintetek?

2016. dec. 30. 20:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Az életösztön.
2016. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy ilyenért normális ember nem lesz öngyilkos.
2016. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1-es, az lehet. De pedig valahogy legyőzöm.


2-es, ha a tizedét átélnéd ennek a magányosságérzésnek, mást mondanál.

2016. dec. 30. 21:00
 4/27 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tudsz valamiről, inkább ne írj semmit, mint hogy hülyeségeket írkálsz. Ugyanígy vagyok, mint te, de ilyenért aztán nem fogom kinyírni magam...
2016. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Gyáva vagy hozzá.

Ha ahhoz nincs erőd, hogy a sarkadra állj, ahhoz főleg nem lesz, hogy megöld magad.

2016. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%

"Élőben nincs hol ismerkednem"

Ez igen szar kifogás. De nyugodtan tartsd magad elé pajzsként.

2016. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is az EGÉSZSÉGES életösztön!
2016. dec. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hm. De akkor aki megöli magát ilyen vagy hasonló helyzetben, abban miért nem működik ez az életösztön?
2016. dec. 31. 11:55
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Mert ő nem foglalkozik azzal, hogy milyen kínokat fog átélni és csak a cél van a szeme előtt. Így látatlanban megmondom, hogy te azért nem lettél még öngyilkos, mert fogalmad sincs, miként lehetne fájdalommentesen elvégezni. Ez a félelem amúgy teljesen érthető. Én is csak emiatt vagyok még az élők sorában.
2016. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
mert félsz, hogy a halálod után még rosszabb hellyre jutsz
2016. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!