Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem csúnya (arcra és alkatra)...

Nem csúnya (arcra és alkatra) lányok! Nektek voltak már öngyilkos gondolataitok?

Figyelt kérdés
És ezalatt nem a tipikus hisztis tinip***a lelkis nyavalygást értem, amikor az álomszép 190 magas Dávidka szakított veled és 2 hétig depis lettél miközben vagdostad magadat, amíg új kapcsolatod nem lett. Hanem azokra a lányokra vagyok kíváncsi, akik tényleg közel sem csúnyák - tehát nem a külsejük miatt lettek lelki betegek, mint én fiúként - hanem mégis valamilyen egyéb okból (tragédia, súlyos betegség), akár a mai napig sem tudták egyenesbe hozni az életüket. Mert én ilyet még sosem láttam és nem is tudnám elképzelni. Feltételezem, hogy nem szívesen küldtök képet, de ha mégis akkor privátban egy gyors eszmecserét követően nagyon kíváncsi lennék rátok.

2017. márc. 18. 17:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én a visszajelzések alapján elvileg szép, csinos vagyok, ettől függetlenül rendszeresen ilyen gondolataim vannak már egy éve. Az embernek nem csak a kinézete miatt lehetnek problémái, ennél azért kicsit bonyolultabb a dolog.
2017. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Sokszor fogtam már kész a kezemben magam nem elfogadása miatt. 12/l
2017. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
*kést
2017. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Voltak és vannak is.

Rengeteg rossz dolgon mentem át a családomban és a suliban. Sosem tartottam magam szépnek se értékesnek, de állítólag nem vagyok csúnya.

De egyébként sem a külső a "döntő" abban, hogy ki lehet depressziós és ki nem. Ez nagyon nem ezen múlik. Pl hiába vannak nálam "kevésbé szebb" lányok, ha nekik mégis nagyobb önbizalmuk és jobb életük van...


18/L

2017. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Szia!

Nekem mániás depim van, anno 16 évesen voltam először dokinál. 2 évig szedtem gyógyszert, majd leálltam vele. Ez a legszörnyűbb, mert lehet, hogy hónapokig azt érzem, képes vagyok megváltani a világot, én vagyok a király, aztán pár hónapig minden nap az öngyilkosság, és gondolatok arról, hogy értéktelen, szar vagyok. Most az első állapot áll fenn. Ami nálam kiváltotta, hogy 16 évesen megerőszakoltak. De a sok beszélgetés a pszichológussal a felszínre hozott sok mást is. Kiskoromban a nagypapámat a szemem előtt ütötték el a motoron, és halt meg a helyszínen. Ezt valahogy kitörölte az agyam, és sokáig el volt temetve a tudatalattimban. Szüleim 20 év házasság után, 14 éves koromban váltak el. Apám ütötte-verte anyámat, anyám meg fűvel-fával csalta őt. Nővérem leszbikus, bűnöző. Rajtam nagy volt a nyomás, hogy ilyen családi hátérrel is teljesítsek, sport és az iskola területén is. Aztán beleroppantam, jöttek a gyógyszerek,ivás, ezt tetlzte az erőszak amit rejtem ejtettek... Szörnyű időszak volt, soha, de soha nem szeretnék oda visszakerülni. Az igazat megvallva, be vagyok azért sz.va attól, hogy visszakerülök oda. Anyámmal nem beszélek, mert a férje kikezdett velem, aztán az én nyakamba lett varrva az egész (szokásos te tehetsz róla, mit illegeted nagad), így megszakítottam vele a kapcsolatot. Apámmal szintén, mert nem tudom elfogadni azt, hogy ha valami feldühíti egyből üt-ver, tör-zúz. Nincs családom, és ez nagyon el tud szomorítani,hetekre. Máskor meg úgy érzem, kit érdekelnek? Király vagyok,mindenki engem akar, ha akarnám minden este más pasival buliznék. Szóval igen, ez a mániás depresszió jellemzője...

2017. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ja és, 20L
2017. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!